Activ

WATER SPLASH S.R.L.

CUI: 50136204
CIF: 50136204
Reg. Com.: J2024001692134
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 mai 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:59

Despre WATER SPLASH S.R.L.

WATER SPLASH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WATER SPLASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 281.920 RON. Profitul net inregistrat a fost de 194.815 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
281.920 RON
Venituri totale
281.925 RON
Cheltuieli totale
84.347 RON
Profit brut
197.578 RON
Profit net
194.815 RON
Marja profit net
69,10%
Active imobilizate
225 RON
Active circulante
261.230 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
184.241 RON
Casa & conturi bănci
76.989 RON
Capital propriu
195.015 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Bld. Năvodari nr. 1
Telefon0722670766

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Bld. Năvodari nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Bld. Năvodari nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.05.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
281.920 RON
Rezultat net
194.815 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 281.920 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 281.925 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 84.347 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 197.578 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 194.815 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 225 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 261.230 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 261.455 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 184.241 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 76.989 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 66.440 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 195.015 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active261.455RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

25,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale261.455 RON
Datorii totale66.440 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
74,5 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 281.920 281.925 84.347 197.578 194.815 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 225 261.230 261.455 0 184.241 76.989

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 66.440 195.015 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 281.920 RON. Profit: 194.815 RON

Cifra de afaceri: 281.920 RON. Profit: 194.815 RON

Cifra de afaceri
281.920 RON
Profit net
194.815 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
66.440 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWATER SPLASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

WATER SPLASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Constanţa

KIDS OF THE JUNGLE S.R.L.
CUI: 48922846CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.165 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DYA EVENTS RO S.R.L.
CUI: 41860177CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.428 RON
Profit
8.421 RON
Angajati
2
COSMOS PARTY & POOL S.R.L.
CUI: 43364579CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Sat Costineşti Com. Costineşti2020-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.958 RON
Profit
186.912 RON
Angajati
1
ALOHA BEACH ESTIVAL S.R.L.
CUI: 41470298CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.790 RON
Profit
193.675 RON
Angajati
1
PRIMUL MAGIC S.R.L.
CUI: 40179976CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.414 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELYNAT BEACH SRL
CUI: 35882863CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Constanţa

L&B BUSINESS PRIME S.R.L.
CUI: 50069245CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.404 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ŞEZLONG SUB SOARE S.R.L.
CUI: 50145407CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2024-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.762 RON
Profit
265.137 RON
Angajati
1
CANER S.R.L.
CUI: 50053036CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-05-09
fara e-Factura
FUN PLAY RO S.R.L.
CUI: 50164816CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.480 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

VODORMAR CONS S.R.L.
CUI: 50136239CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2024-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FAMILY TRUCK S.R.L.
CUI: 50127761CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Tătaru Com. Comana2024-05-23
fara e-Factura
KICKOUT S.R.L.
CUI: 50140760CAEN: 4791
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
782.851 RON
Profit
70.769 RON
Angajati
0
DAYTONA ESTIVAL S.R.L.
CUI: 50053028CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2024-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAV GENERAL XPRESS S.R.L.
CUI: 50191217CAEN: 8299
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.661 RON
Profit
23.377 RON
Angajati
2
DAP BEAUTY SOLUTION S.R.L.
CUI: 49462266CAEN: 4791
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.423 RON
Profit
10.819 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WATER SPLASH S.R.L.?

CUI-ul WATER SPLASH S.R.L. este 50136204.

Unde este sediul WATER SPLASH S.R.L.?

WATER SPLASH S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Bld. Năvodari nr. 1, Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata WATER SPLASH S.R.L.?

WATER SPLASH S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WATER SPLASH S.R.L. in 2024?

In 2024, WATER SPLASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 281.920 RON.

Cati angajati are WATER SPLASH S.R.L.?

WATER SPLASH S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are WATER SPLASH S.R.L.?

WATER SPLASH S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat WATER SPLASH S.R.L. in 2024?

WATER SPLASH S.R.L. a inregistrat un profit net de 194.815 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.