Activ

BLUE 2-PARTNER S.R.L.

CUI: 50156791
CIF: 50156791
Reg. Com.: J40/10763/2024
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 mai 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:26

Despre BLUE 2-PARTNER S.R.L.

BLUE 2-PARTNER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLUE 2-PARTNER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 47.705 RON. Profitul net inregistrat a fost de 1.816 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
47.705 RON
Venituri totale
47.705 RON
Cheltuieli totale
45.551 RON
Profit brut
2.154 RON
Profit net
1.816 RON
Marja profit net
3,81%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
4.761 RON
Stocuri
769 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
3.992 RON
Capital propriu
2.016 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Brebu nr. 3B
Detalii adresacamera 4, birou
Telefon0724614723

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Brebu nr. 3B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Brebu nr. 3B
Detalii
camera 4, birou
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.05.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
47.705 RON
Rezultat net
1.816 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 47.705 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 47.705 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 45.551 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.154 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.816 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.761 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.761 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 769 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.992 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.745 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.016 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.761RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

57,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.761 RON
Datorii totale2.745 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
38,1 %Profit net / active totale
ROE
90,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 47.705 47.705 45.551 2.154 1.816 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 4.761 4.761 769 0 3.992

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.745 2.016 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ANADRIAN NICULAEfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 10445/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 47.705 RON. Profit: 1.816 RON

Cifra de afaceri: 47.705 RON. Profit: 1.816 RON

Cifra de afaceri
47.705 RON
Profit net
1.816 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.745 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLUE 2-PARTNER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BLUE 2-PARTNER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.032026Dizolvare · Buletin 10445/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
BLUE 2-PARTNER S.R.L.
CUI
50156791
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
18.03.2026
Registrul Comerțului
J40/10763/2024
EUID
ROONRC.J40/10763/2024
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada BREBU, Nr. 3B, camera 4, birou
Județ
București
Număr încheiere
222851
Data încheierii
17.03.2026
Număr dosar
1062905
Data dosarului
10.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Stefan Razvan Badea
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 10445/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4939, Municipiul Bucureşti

KNZ LOGISTIC S.R.L.
CUI: 50304928CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.127 RON
Profit
18.008 RON
Angajati
1
GEAR UP DRIVE S.R.L.
CUI: 49481900CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.330 RON
Profit
7.677 RON
Angajati
1
DOS AMIGOS START S.R.L.
CUI: 41602593CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.265 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOP LSAM S.R.L.
CUI: 50387346CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.013 RON
Profit
19.444 RON
Angajati
1
GAMMA AUTO GENERAL S.R.L.
CUI: 48715980CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.670 RON
Profit
11.121 RON
Angajati
0
LONDON CARS S.R.L.
CUI: 45047097CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.800 RON
Profit
7.657 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4939, Municipiul Bucureşti

UBFB PROFLEET S.R.L.
CUI: 50156643CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.974 RON
Profit
5.221 RON
Angajati
1
WRM SPEDITION S.R.L.
CUI: 50157525CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.376 RON
Profit
16.278 RON
Angajati
3
BLUE 1-DRIVER S.R.L.
CUI: 50155907CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.614 RON
Profit
7.985 RON
Angajati
1
FOREVER RTMROX S.R.L.
CUI: 50163608CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-05-30
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SALMI SOCIETY S.R.L.
CUI: 50156783CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-05-30
fara e-Factura
COCHAIN S.R.L.
CUI: 50157274CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.898 RON
Profit
100.879 RON
Angajati
1
TESTTEHERM EXPERT S.R.L.
CUI: 50143333CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.052 RON
Profit
227.312 RON
Angajati
0
PCM 3IMMO S.R.L.
CUI: 50167197CAEN: 5520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-05-31
fara e-Factura
KROKSY MEDIA S.R.L.
CUI: 50017777CAEN: 5821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-04-29
fara e-Factura
DANCE LOFT S.R.L.
CUI: 50268914CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SEEKERS S.R.L.
CUI: 48880694CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.316 RON
Profit
87.512 RON
Angajati
1
BIO METRIK XPERT S.R.L.
CUI: 51148169CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2025-01-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLUE 2-PARTNER S.R.L.?

CUI-ul BLUE 2-PARTNER S.R.L. este 50156791.

Unde este sediul BLUE 2-PARTNER S.R.L.?

BLUE 2-PARTNER S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Brebu nr. 3B, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BLUE 2-PARTNER S.R.L.?

BLUE 2-PARTNER S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLUE 2-PARTNER S.R.L. in 2024?

In 2024, BLUE 2-PARTNER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 47.705 RON.

Cati angajati are BLUE 2-PARTNER S.R.L.?

BLUE 2-PARTNER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BLUE 2-PARTNER S.R.L.?

BLUE 2-PARTNER S.R.L. are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat BLUE 2-PARTNER S.R.L. in 2024?

BLUE 2-PARTNER S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.816 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.