Activ

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.

CUI: 50234709
CIF: 50234709
Reg. Com.: J22/2005/2024
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 15:39

Despre SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tomeşti Com. Tomeşti, judetul IAŞI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.100 RON. Profitul net inregistrat a fost de 31.800 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
90.100 RON
Venituri totale
90.100 RON
Cheltuieli totale
57.399 RON
Profit brut
32.701 RON
Profit net
31.800 RON
Marja profit net
35,29%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
35.634 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
200 RON
Casa & conturi bănci
35.434 RON
Capital propriu
32.000 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti, Aleea Viilor nr. 2, 707515
Telefon0754568813

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti, Aleea Viilor nr. 2, 707515
Cod poștal: 707515
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti, Aleea Viilor nr. 2, 707515
Cod postal
707515
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
90.100 RON
Rezultat net
31.800 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 90.100 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 90.100 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 57.399 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 32.701 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 31.800 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.634 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.634 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 200 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.434 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.634 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 32.000 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.634RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.634 RON
Datorii totale3.634 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
89,2 %Profit net / active totale
ROE
99,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
9,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 90.100 90.100 57.399 32.701 31.800 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 35.634 35.634 0 200 35.434

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.634 32.000 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ŞRŞTEFANA RUSUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 38270/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 90.100 RON. Profit: 31.800 RON

Cifra de afaceri: 90.100 RON. Profit: 31.800 RON

Cifra de afaceri
90.100 RON
Profit net
31.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.634 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAB TERMO+ INSTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Tomeşti Com. Tomeşti (IAŞI)

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Tomeşti Com. Tomeşti (IAŞI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.102026Mentiune · Buletin 38270/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.
CUI
50234709
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.10.2026
Registrul Comerțului
J22/2005/2024
EUID
ROONRC.J22/2005/2024
Sediu
Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Jud. Iaşi, Aleea VIILOR, Nr. 2
Județ
Iaşi
Număr încheiere
819744
Data încheierii
15.10.2026
Număr dosar
3644571
Data dosarului
10.09.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Ovidiu Cojocaru

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3644571 din 10.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 38270/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Iaşi

ROTERM DISTRIBUŢIE SRL
CUI: 30046875CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Cozmeşti Com. Stolniceni-Prăjescu2012-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.500 RON
Profit
54.647 RON
Angajati
1
LUGAFIX SERV S.R.L.
CUI: 49870800CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Aroneanu Com. Aroneanu2024-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.579 RON
Profit
15.428 RON
Angajati
2
THERMO AMBIENTAL S.R.L.
CUI: 44154141CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2021-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.614 RON
Profit
540 RON
Angajati
1
IMPERIUM INSTAL S.R.L.
CUI: 38756762CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2018-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.522 RON
Profit
824 RON
Angajati
1
CER INSTAL & COMPANY SRL
CUI: 32130912CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.264 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AR SERVO THERM S.R.L.
CUI: 41222306CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Scânteia Com. Scânteia2019-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.371 RON
Profit
21.438 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Iaşi

SANITARY INSTALLVINT PRO S.R.L.
CUI: 50289585CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEK INSTAL S.R.L.
CUI: 50143007CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.933 RON
Profit
7.198 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

NICDENICAZI S.R.L.
CUI: 50234687CAEN: 9621
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.019 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HABITS BY LM S.R.L.
CUI: 50234717CAEN: 9622
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu2024-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.750 RON
Profit
716 RON
Angajati
0
HAIRDRESSERBYNIKY S.R.L.
CUI: 50241587CAEN: 9621
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2024-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.750 RON
Profit
7.321 RON
Angajati
0
LUXOR AUTO TRADE S.R.L.
CUI: 50161518CAEN: 4781
Activ
IAŞI, Sat Hălăuceşti Com. Hălăuceşti2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.182.992 RON
Profit
56.170 RON
Angajati
0
RAVIEM S.R.L.
CUI: 50300454CAEN: 8552
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.824 RON
Profit
85.306 RON
Angajati
1
ZEN GLOW IASI S.R.L.
CUI: 49572820CAEN: 9623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.448 RON
Profit
29.545 RON
Angajati
1
CODECASE S.R.L.
CUI: 50873109CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.593 RON
Profit
27.675 RON
Angajati
1
DON CRISTIANO-JULYY S.R.L.
CUI: 42924287CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.?

CUI-ul SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. este 50234709.

Unde este sediul SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.?

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti, Aleea Viilor nr. 2, 707515, Sat Tomeşti Com. Tomeşti, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.?

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. in 2024?

In 2024, SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.100 RON.

Cati angajati are SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.?

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SAB TERMO+ INSTAL S.R.L.?

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. in 2024?

SAB TERMO+ INSTAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 31.800 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.