Activ Plătitor TVA

EIT WOOD S.R.L.

CUI: 50272648
CIF: RO50272648
Reg. Com.: J33/1169/2024
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iunie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:00

Despre EIT WOOD S.R.L.

EIT WOOD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi, judetul SUCEAVA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EIT WOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 488.400 RON. Profitul net inregistrat a fost de 356.569 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
488.400 RON
Venituri totale
488.756 RON
Cheltuieli totale
121.277 RON
Profit brut
367.479 RON
Profit net
356.569 RON
Marja profit net
73,01%
Active imobilizate
3.749 RON
Active circulante
415.956 RON
Stocuri
3.956 RON
Creanțe
321.697 RON
Casa & conturi bănci
90.303 RON
Capital propriu
356.769 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi, 727420
Telefon0751485043

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi, 727420
Cod poștal: 727420
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi, 727420
Cod postal
727420
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.06.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
488.400 RON
Rezultat net
356.569 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 488.400 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 488.756 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 121.277 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 367.479 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 356.569 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.749 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 415.956 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 419.705 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.956 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 321.697 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 90.303 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 62.936 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 356.769 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active419.705RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

15,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale419.705 RON
Datorii totale62.936 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
85,0 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 488.400 488.756 121.277 367.479 356.569 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.749 415.956 419.705 3.956 321.697 90.303

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 62.936 356.769 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 488.400 RON. Profit: 356.569 RON

Cifra de afaceri: 488.400 RON. Profit: 356.569 RON

Cifra de afaceri
488.400 RON
Profit net
356.569 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
62.936 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEIT WOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi (SUCEAVA)

EIT WOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi (SUCEAVA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Suceava

DZV FUY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44069160CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Orş. Cajvana2021-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.511 RON
Profit
35.697 RON
Angajati
1
BAU TOP ART S.R.L.
CUI: 25538782CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Frătăuţii Vechi Com. Frătăuţii Vechi2009-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.382 RON
Profit
206.416 RON
Angajati
2
ANDREI BASE GRUP INVEST S.R.L.
CUI: 46869649CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Vadu Moldovei Com. Vadu Moldovei2022-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.694 RON
Profit
152.474 RON
Angajati
1
GZR MONTAJ CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46699480CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Loc. Plopeni Orş. Salcea2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.233 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MANCONSTRUCT PETRUTZ S.R.L.
CUI: 45499769CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Orş. Liteni2022-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.709 RON
Profit
85.425 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Suceava

NCR GROUP S.R.L.
CUI: 50271847CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Luncuşoara Com. Udeşti2024-06-21
fara e-Factura
PEDARVIC S.R.L.
CUI: 50314646CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Găineşti Com. Slatina2024-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.000 RON
Profit
3.998 RON
Angajati
2
LAOS COMPANY S.R.L.
CUI: 50256480CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus2024-06-19
fara e-Factura
TEO TEAM DESIGN S.R.L.
CUI: 50328021CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia2024-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.108 RON
Profit
8.059 RON
Angajati
4

Alte firme din Suceava

GFX LABORATORY S.R.L.
CUI: 50271855CAEN: 6210
Activ
SUCEAVA, Sat Mitocaşi Com. Mitocu Dragomirnei2024-06-21
fara e-Factura
ZXM AUTO S.R.L.
CUI: 50277122CAEN: 4520
Activ
SUCEAVA, Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti2024-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.967 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NUUITASAFIIOM S.R.L.
CUI: 50263810CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Sat Mitocu Dragomirnei Com. Mitocu Dragomirnei2024-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.704 RON
Profit
119.379 RON
Angajati
1
LIA TOUR S.R.L.
CUI: 50289453CAEN: 5520
Activ
SUCEAVA, Sat Sadova Com. Sadova2024-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.402 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BROCOMP S.R.L.
CUI: 50375104CAEN: 4791
Activ
SUCEAVA, Sat Ruşii-Mănăstioara Com. Udeşti2024-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.247 RON
Profit
5.636 RON
Angajati
0
RELIRA HOLDING S.R.L.
CUI: 49202681CAEN: 5320
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.000 RON
Profit
657 RON
Angajati
1
QTNEXUS S.R.L.
CUI: 51304853CAEN: 7210
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2025-02-18
fara e-Factura
DRINK DOOZ POWER SRL
CUI: 37707508CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Sat Pojorâta Com. Pojorâta2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.015 RON
Profit
1.750 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EIT WOOD S.R.L.?

CUI-ul EIT WOOD S.R.L. este 50272648.

Unde este sediul EIT WOOD S.R.L.?

EIT WOOD S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi, 727420, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata EIT WOOD S.R.L.?

EIT WOOD S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EIT WOOD S.R.L. in 2024?

In 2024, EIT WOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 488.400 RON.

Cati angajati are EIT WOOD S.R.L.?

EIT WOOD S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EIT WOOD S.R.L.?

EIT WOOD S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat EIT WOOD S.R.L. in 2024?

EIT WOOD S.R.L. a inregistrat un profit net de 356.569 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.