Activ Plătitor TVA

S3P4 CODE S.R.L.

CUI: 50282382
CIF: RO50282382
Reg. Com.: J22/2123/2024
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 iunie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:56

Despre S3P4 CODE S.R.L.

S3P4 CODE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Găureni Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, S3P4 CODE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 270.000 RON. Profitul net inregistrat a fost de 227.676 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
270.000 RON
Venituri totale
270.000 RON
Cheltuieli totale
34.386 RON
Profit brut
235.614 RON
Profit net
227.676 RON
Marja profit net
84,32%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
338.640 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
227.836 RON
Casa & conturi bănci
110.804 RON
Capital propriu
227.876 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1.H.1
Telefon0726276074

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1.H.1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1.H.1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.06.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
3 octombrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
270.000 RON
Rezultat net
227.676 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 270.000 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 270.000 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 34.386 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 235.614 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 227.676 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 338.640 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 338.640 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 227.836 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 110.804 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 110.764 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 227.876 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active338.640RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale338.640 RON
Datorii totale110.764 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
67,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 270.000 270.000 34.386 235.614 227.676 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 338.640 338.640 0 227.836 110.804

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 110.764 227.876 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

11din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 270.000 RON. Profit: 227.676 RON

Cifra de afaceri: 270.000 RON. Profit: 227.676 RON

Cifra de afaceri
270.000 RON
Profit net
227.676 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
110.764 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataS3P4 CODE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Găureni Com. Miroslava (IAŞI)

S3P4 CODE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Găureni Com. Miroslava (IAŞI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Iaşi

CMBRM S.R.L.
CUI: 49324999CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.058 RON
Profit
195.906 RON
Angajati
1
TRUCK SOFT SRL
CUI: 37406920CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Sat Leţcani Com. Leţcani2017-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.365 RON
Profit
199.468 RON
Angajati
1
TDB NET CODE S.R.L.
CUI: 49588702CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.153 RON
Profit
219.019 RON
Angajati
1
C&D IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49417710CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.000 RON
Profit
206.338 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Iaşi

RADAWGIT S.R.L.
CUI: 50280934CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.757 RON
Profit
16.195 RON
Angajati
0
CONCEPT TIBIS S.R.L.
CUI: 50332529CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.018 RON
Profit
129.766 RON
Angajati
1
RUSOFT S.R.L.
CUI: 50268400CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.077 RON
Profit
191.823 RON
Angajati
1
PROLEX DIGITAL S.R.L.
CUI: 50414262CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.380 RON
Profit
99.255 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

PPB-DREAMCRAFT S.R.L.
CUI: 50280969CAEN: 4755
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.673 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIHAI TECH STRUCTURE S.R.L.
CUI: 50282390CAEN: 4333
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.358 RON
Profit
22.359 RON
Angajati
0
CONNECTING FIRST S.R.L.
CUI: 50275300CAEN: 6310
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu2024-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.688 RON
Profit
161.415 RON
Angajati
0
AMAMARA S.R.L.
CUI: 50213668CAEN: 5811
Activ
IAŞI, Sat Ciurbeşti Com. Miroslava2024-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.588 RON
Profit
4.470 RON
Angajati
0
SINOTRANS S.R.L.
CUI: 50352810CAEN: 4642
Activ
IAŞI, Orş. Podu Iloaiei2024-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.785.557 RON
Profit
141.017 RON
Angajati
0
TOFAN CY 59 S.R.L.
CUI: 49623494CAEN: 9319
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu2024-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.680 RON
Profit
4.086 RON
Angajati
1
VEN INSTAL BUILD S.R.L.
CUI: 42990078CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2020-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.920 RON
Profit
10.734 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul S3P4 CODE S.R.L.?

CUI-ul S3P4 CODE S.R.L. este 50282382.

Unde este sediul S3P4 CODE S.R.L.?

S3P4 CODE S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 1.H.1, Sat Găureni Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata S3P4 CODE S.R.L.?

S3P4 CODE S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a S3P4 CODE S.R.L. in 2024?

In 2024, S3P4 CODE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 270.000 RON.

Cati angajati are S3P4 CODE S.R.L.?

S3P4 CODE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are S3P4 CODE S.R.L.?

S3P4 CODE S.R.L. are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat S3P4 CODE S.R.L. in 2024?

S3P4 CODE S.R.L. a inregistrat un profit net de 227.676 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.