Activ

MMS ESTATES S.R.L.

CUI: 50315110
CIF: 50315110
Reg. Com.: J2024003044126
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iulie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:03

Despre MMS ESTATES S.R.L.

MMS ESTATES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MMS ESTATES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.344 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.344 RON
Venituri totale
31.344 RON
Cheltuieli totale
37.057 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
239 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
239 RON
Capital propriu
-5.821 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Urusagului nr. 15
Detalii adresaCORP 8
Telefon0745555677

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Urusagului nr. 15
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Urusagului nr. 15
Detalii
CORP 8
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.07.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.344 RON
Rezultat net
-6.021 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.344 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 31.344 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 37.057 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.713 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 6.021 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 239 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 239 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 239 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.060 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.821 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active239RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.535,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale239 RON
Datorii totale6.060 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.435,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.344 31.344 37.057 0 0 5.713 6.021

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 239 239 0 0 239

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.060 -5.821 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SMSIMONA MIRONadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10128/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.344 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.344 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.344 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.021 RON
Angajati
1
Datorii
6.060 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMMS ESTATES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

MMS ESTATES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.032026Mentiune · Buletin 10128/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; adăugare, retragere asociaţi persoane fizice; revocare, numire persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MMS ESTATES S.R.L.
CUI
50315110
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.03.2026
Registrul Comerțului
J12/3044/2024
EUID
ROONRC.J12/3044/2024
Sediu
Jud. Cluj, Sat Vechea, Comuna Chinteni, Nr. 124
Județ
Cluj
Număr încheiere
218106
Data încheierii
16.03.2026
Număr dosar
976818
Data dosarului
04.03.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Alicia Valeria Oltean

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 976818 din 04.03.2026
  • Decizie asociat unic din 04.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10128/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Cluj

LEON REAL INVEST S.R.L.
CUI: 49948682CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2024-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.485 RON
Profit
6.561 RON
Angajati
0
CASA CARPAT APUSEAN S.R.L.
CUI: 49026496CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Sălicea Com. Ciurila2023-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.111 RON
Profit
14.397 RON
Angajati
0
ALI BAITS SRL
CUI: 38112087CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Iara Com. Iara2017-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.027 RON
Profit
6.439 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Cluj

ALT VEST CONSULTING S.R.L.
CUI: 50276844CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.126 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VESTIMOBLI S.R.L.
CUI: 50328145CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-07-05
fara e-Factura
AMS RESIDENCE S.R.L.
CUI: 50328188CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2024-07-05
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

PIERCING PLANET S.R.L.
CUI: 50315102CAEN: 9699
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.029 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FRONTVISION SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50315129CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.517 RON
Profit
28.767 RON
Angajati
1
UNBAU S.R.L.
CUI: 50309089CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.525 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GAV SOFTWARE S.R.L.
CUI: 50269782CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.594 RON
Profit
440.183 RON
Angajati
0
ADI CONSULT S.R.L.
CUI: 50352208CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.305 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONE HAS PRODUCT S.R.L.
CUI: 49872959CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.215 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STILOARTIS S.R.L.
CUI: 50781714CAEN: 3299
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2024-10-29
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MMS ESTATES S.R.L.?

CUI-ul MMS ESTATES S.R.L. este 50315110.

Unde este sediul MMS ESTATES S.R.L.?

MMS ESTATES S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Urusagului nr. 15, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata MMS ESTATES S.R.L.?

MMS ESTATES S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MMS ESTATES S.R.L. in 2024?

In 2024, MMS ESTATES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.344 RON.

Cati angajati are MMS ESTATES S.R.L.?

MMS ESTATES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MMS ESTATES S.R.L.?

MMS ESTATES S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat MMS ESTATES S.R.L. in 2024?

MMS ESTATES S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 6.021 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.