Activ Plătitor TVA

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L.

CUI: 50347465
CIF: RO50347465
Reg. Com.: J07/457/2024
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 iulie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:15

Despre ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L.

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dersca Com. Dersca, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 888.158 RON. Profitul net inregistrat a fost de 85.484 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
888.158 RON
Venituri totale
888.158 RON
Cheltuieli totale
776.562 RON
Profit brut
111.596 RON
Profit net
85.484 RON
Marja profit net
9,62%
Active imobilizate
4.736 RON
Active circulante
214.473 RON
Stocuri
9.765 RON
Creanțe
169.012 RON
Casa & conturi bănci
35.696 RON
Capital propriu
85.684 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Sat Dersca Com. Dersca, Str. Principală nr. 185, 717125
Telefon0744144299

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Sat Dersca Com. Dersca, Str. Principală nr. 185, 717125
Cod poștal: 717125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Sat Dersca Com. Dersca, Str. Principală nr. 185, 717125
Cod postal
717125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.07.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
888.158 RON
Rezultat net
85.484 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 888.158 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 888.158 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 776.562 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 111.596 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 85.484 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.736 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 214.473 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 219.209 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.765 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 169.012 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.696 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 133.525 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 85.684 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active219.209RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale219.209 RON
Datorii totale133.525 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
39,0 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
39,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 888.158 888.158 776.562 111.596 85.484 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.736 214.473 219.209 9.765 169.012 35.696

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 133.525 85.684 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 888.158 RON. Profit: 85.484 RON

Cifra de afaceri: 888.158 RON. Profit: 85.484 RON

Cifra de afaceri
888.158 RON
Profit net
85.484 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
133.525 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Dersca Com. Dersca (BOTOŞANI)

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Dersca Com. Dersca (BOTOŞANI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Botoşani

GHELBER ION CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39886027CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
889.094 RON
Profit
306.290 RON
Angajati
14
GAPS FAMILY S.R.L.
CUI: 47872855CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Sauceniţa Com. Văculeşti2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
813.032 RON
Profit
21.016 RON
Angajati
12
DAVMATTIMO MUTU S.R.L.
CUI: 45919790CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Ibăneşti Com. Ibăneşti2022-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.028.370 RON
Profit
508.045 RON
Angajati
2
DODOI BAUPROIECT S.R.L.
CUI: 45472925CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Dracşani Com. Suliţa2022-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
806.580 RON
Profit
684.352 RON
Angajati
1
MONDIAL FOHIL S.R.L.
CUI: 40013620CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.645.792 RON
Profit
1.300.403 RON
Angajati
3
Activ
BOTOŞANI, Sat Gorbăneşti Com. Gorbăneşti2019-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
615.586 RON
Profit
22.273 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Botoşani

FAMILY SUSTER S.R.L.
CUI: 50242345CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Roşiori Com. Răchiţi2024-06-17
fara e-Factura
YLECONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50371641CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Vorona Com. Vorona2024-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.829 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NORDIC CONSTRUCT STELIAN S.R.L.
CUI: 50214418CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Sat Hilişeu-Cloşca Com. Hilişeu-Horia2024-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.738 RON
Profit
100.478 RON
Angajati
2
CAZACU PROJECT S.R.L.
CUI: 50381815CAEN: 4120
Activ
BOTOŞANI, Orş. Bucecea2024-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.850 RON
Profit
265.089 RON
Angajati
1

Alte firme din Botoşani

ZI.MA CONSULTING S.R.L.
CUI: 50347449CAEN: 8559
Activ
BOTOŞANI, Sat Curteşti Com. Curteşti2024-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.586 RON
Profit
58.457 RON
Angajati
1
KON COFFEE S.R.L.
CUI: 50347473CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Sat Truşeşti Com. Truşeşti2024-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MYABCNSPACE S.R.L.
CUI: 50320222CAEN: 4941
Activ
BOTOŞANI, Sat Truşeşti Com. Truşeşti2024-07-04
fara e-Factura
AGROLANDFARM S.R.L.
CUI: 50079540CAEN: 0111
Activ
BOTOŞANI, Sat Leorda Com. Leorda2024-05-15
fara e-Factura
ASSEMBLY WOODWORKER S.R.L.
CUI: 50625588CAEN: 4332
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2024-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONISIM ENERGIE VERDE S.R.L.
CUI: 46920822CAEN: 4321
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2022-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.621.408 RON
Profit
171.816 RON
Angajati
1
NICSANVAL S.R.L.
CUI: 52975440CAEN: 5630
Activ
BOTOŞANI, Sat Lunca Com. Vârfu Câmpului2025-11-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. este 50347465.

Unde este sediul ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L.?

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Dersca Com. Dersca, Str. Principală nr. 185, 717125, Sat Dersca Com. Dersca, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L.?

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 888.158 RON.

Cati angajati are ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L.?

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L.?

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. in 2024?

ELITESTEFANCONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 85.484 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.