Activ Plătitor TVA

T&K SOLAR WAVE S.R.L.

CUI: 50355352
CIF: RO50355352
Reg. Com.: J13/2211/2024
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 iulie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:07

Despre T&K SOLAR WAVE S.R.L.

T&K SOLAR WAVE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, T&K SOLAR WAVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.554.099 RON. Profitul net inregistrat a fost de 616.352 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.554.099 RON
Venituri totale
1.554.402 RON
Cheltuieli totale
892.359 RON
Profit brut
662.043 RON
Profit net
616.352 RON
Marja profit net
39,66%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
790.043 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
246.500 RON
Casa & conturi bănci
543.543 RON
Capital propriu
616.552 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Madrigalului nr. 3
Detalii adresaLOT 1/1
Telefon0739556468

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Madrigalului nr. 3
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Madrigalului nr. 3
Detalii
LOT 1/1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.07.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.554.099 RON
Rezultat net
616.352 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.554.099 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.554.402 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 892.359 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 662.043 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 616.352 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 790.043 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 790.043 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 246.500 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 543.543 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 173.491 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 616.552 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active790.043RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale790.043 RON
Datorii totale173.491 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
78,0 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.554.099 1.554.402 892.359 662.043 616.352 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 790.043 790.043 0 246.500 543.543

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 173.491 616.552 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.554.099 RON. Profit: 616.352 RON

Cifra de afaceri: 1.554.099 RON. Profit: 616.352 RON

Cifra de afaceri
1.554.099 RON
Profit net
616.352 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8
Datorii
173.491 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataT&K SOLAR WAVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

T&K SOLAR WAVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Constanţa

DORANA TRANS SRL
CUI: 9308455CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.891.575 RON
Profit
814.842 RON
Angajati
0
NIKOS DESIGN ACTUAL SRL
CUI: 33413810CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.411.477 RON
Profit
449.202 RON
Angajati
6
TRM CONSTRUCTION EQUIPMENTS SRL
CUI: 38030866CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.321.934 RON
Profit
831.316 RON
Angajati
5
CYS CONSULTING S.R.L.
CUI: 48678084CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.109.620 RON
Profit
420.211 RON
Angajati
6
VANGHELIS TRANS SRL
CUI: 18468757CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.557.400 RON
Profit
409.919 RON
Angajati
20
BIN COMPANI SRL
CUI: 34226933CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2015-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
893.228 RON
Profit
131.217 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Constanţa

ALPINEROT S.R.L.
CUI: 49946290CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.062 RON
Profit
207 RON
Angajati
0
SMART WORK CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50360669CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROPETECH SERVICES S.R.L.
CUI: 49838760CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.215 RON
Profit
32.311 RON
Angajati
1
UTIRENT S.R.L.
CUI: 50540090CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

LUGSTAN S.R.L.
CUI: 50354489CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Sat Lazu Com. Agigea2024-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.800 RON
Profit
24.111 RON
Angajati
1
RODYON AUTO S.R.L.
CUI: 50344515CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-07-10
fara e-Factura
OMNIA DENTALMED S.R.L.
CUI: 50283558CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.900 RON
Profit
460 RON
Angajati
0
FRESH WAY S.R.L.
CUI: 50435630CAEN: 4520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.237 RON
Profit
36.763 RON
Angajati
1
INFINITY BY CARLA S.R.L.
CUI: 49713422CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Sat Costineşti Com. Costineşti2024-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.605 RON
Profit
164.555 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul T&K SOLAR WAVE S.R.L.?

CUI-ul T&K SOLAR WAVE S.R.L. este 50355352.

Unde este sediul T&K SOLAR WAVE S.R.L.?

T&K SOLAR WAVE S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Madrigalului nr. 3, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata T&K SOLAR WAVE S.R.L.?

T&K SOLAR WAVE S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a T&K SOLAR WAVE S.R.L. in 2024?

In 2024, T&K SOLAR WAVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.554.099 RON.

Cati angajati are T&K SOLAR WAVE S.R.L.?

T&K SOLAR WAVE S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are T&K SOLAR WAVE S.R.L.?

T&K SOLAR WAVE S.R.L. are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat T&K SOLAR WAVE S.R.L. in 2024?

T&K SOLAR WAVE S.R.L. a inregistrat un profit net de 616.352 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.