Activ

RENOVATION PRO S.R.L.

CUI: 50365461
CIF: 50365461
Reg. Com.: J2024000698274
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iulie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:47

Despre RENOVATION PRO S.R.L.

RENOVATION PRO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RENOVATION PRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.036 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (31.658 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
15.036 RON
Venituri totale
15.036 RON
Cheltuieli totale
37.145 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
705 RON
Active circulante
8.794 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.794 RON
Capital propriu
-22.159 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Unirii nr. 1
Telefon0756453727

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Unirii nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Unirii nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.07.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
15.036 RON
Rezultat net
-22.259 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 15.036 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.036 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 37.145 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.109 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 22.259 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 705 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.794 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.499 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.794 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 31.658 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -22.159 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.499RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

333,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.499 RON
Datorii totale31.658 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-233,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 15.036 15.036 37.145 0 0 22.109 22.259

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 705 8.794 9.499 0 0 8.794

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 31.658 -22.159 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 15.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.036 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.259 RON
Angajati
1
Datorii
31.658 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRENOVATION PRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

RENOVATION PRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Neamţ

TAXI COSTIN SRL
CUI: 15451548CAEN: 4932
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2003-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NILADAM VAF S.R.L.
CUI: 49548392CAEN: 4932
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2024-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.449 RON
Profit
323 RON
Angajati
0
MATRANSIA TAXI S.R.L.
CUI: 41490660CAEN: 4932
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2019-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.997 RON
Profit
2.011 RON
Angajati
0
RVG TRANSPORT NEW TAX S.R.L.
CUI: 45579493CAEN: 4932
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.668 RON
Profit
844 RON
Angajati
0
TAXI CXP S.R.L.
CUI: 50816880CAEN: 4932
Activ
NEAMŢ, Sat Tarcău Com. Tarcău2024-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.587 RON
Profit
1.796 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Neamţ

NRD RODAN S.R.L.
CUI: 49397770CAEN: 4932
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-01-12
fara e-Factura

Alte firme din Neamţ

COSTY FORSTBETRIEB S.R.L.
CUI: 50357981CAEN: 0220
Activ
NEAMŢ, Sat Pipirig Com. Pipirig2024-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.303 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ABROAN S.R.L.
CUI: 50350479CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-07-11
fara e-Factura
ZTS GARAGE S.R.L.
CUI: 50381890CAEN: 9531
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2024-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.635 RON
Profit
512 RON
Angajati
2
RDP GROUP S.R.L.
CUI: 50102163CAEN: 6201
Activ
NEAMŢ, Sat Slobozia Com. Boghicea2024-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
821.240 RON
Profit
770.542 RON
Angajati
1
SEOACE S.R.L.
CUI: 50562013CAEN: 8121
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-09-18
fara e-Factura
SALON DIVIN S.R.L.
CUI: 48255262CAEN: 8699
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2023-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.510 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROVEST CONSTRUCT SRL
CUI: 16360073CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.535 RON
Profit
17.861 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RENOVATION PRO S.R.L.?

CUI-ul RENOVATION PRO S.R.L. este 50365461.

Unde este sediul RENOVATION PRO S.R.L.?

RENOVATION PRO S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Unirii nr. 1, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata RENOVATION PRO S.R.L.?

RENOVATION PRO S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RENOVATION PRO S.R.L. in 2024?

In 2024, RENOVATION PRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.036 RON.

Cati angajati are RENOVATION PRO S.R.L.?

RENOVATION PRO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RENOVATION PRO S.R.L.?

RENOVATION PRO S.R.L. are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat RENOVATION PRO S.R.L. in 2024?

RENOVATION PRO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 22.259 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.