Activ

MOŢ IOAN P.F.A

CUI: 50417102
CIF: 50417102
Reg. Com.: F2024006166007
CAEN: 4312
Formă: Necunoscut
Înființată: 6 august 2024 · 2 ani
Distribuie:

Lucrări de pregătire a terenului

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:45

Despre MOŢ IOAN P.F.A

MOŢ IOAN P.F.A este o necunoscut cu sediul in Sat Paleu Com. Paleu, judetul BIHOR, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pregătire a terenului" (cod CAEN 4312), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu, Str. Ardealului nr. 53
Telefon0744608246

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu, Str. Ardealului nr. 53
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu, Str. Ardealului nr. 53
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 05.08.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2024 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOŢ IOAN P.F.A (Necunoscut) - CAEN 4312 in Sat Paleu Com. Paleu (BIHOR)

MOŢ IOAN P.F.A (Necunoscut) - CAEN 4312 in Sat Paleu Com. Paleu (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4312, Bihor

STILO EVORA SRL
CUI: 25730868CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Suplacu de Barcău Com. Suplacu de Barcău2009-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.106.675 RON
Profit
509.691 RON
Angajati
95
INROTUR SRL
CUI: 27119004CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Berechiu Com. Sânnicolau Român2010-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.779.456 RON
Profit
85.468 RON
Angajati
73
REMORINI GRUP SRL
CUI: 28154476CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin2011-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.685.173 RON
Profit
3.637.174 RON
Angajati
17
BALAST EXPERT CONSTRUCT SRL
CUI: 28016074CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Cihei Com. Sânmartin2011-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.787.078 RON
Profit
267.314 RON
Angajati
12
NELBOG SRL
CUI: 18979182CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.592.268 RON
Profit
170.901 RON
Angajati
27
DORIANI OIL SRL
CUI: 26011844CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Auşeu Com. Auşeu2009-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.568.418 RON
Profit
1.310.734 RON
Angajati
4
BARGHEN S.R.L.
CUI: 15855015CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2003-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.897.793 RON
Profit
512.233 RON
Angajati
27
GIOP CONSTRUCŢII SRL
CUI: 26293010CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Pietroasa Com. Pietroasa2009-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.675.174 RON
Profit
399.850 RON
Angajati
16
TIMOCONS SERV SRL
CUI: 34316114CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.643.428 RON
Profit
584.617 RON
Angajati
2
LASIROM SRL
CUI: 21406657CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.471.641 RON
Profit
508.887 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOŢ IOAN P.F.A?

CUI-ul MOŢ IOAN P.F.A este 50417102.

Unde este sediul MOŢ IOAN P.F.A?

MOŢ IOAN P.F.A are sediul in Romania, BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu, Str. Ardealului nr. 53, Sat Paleu Com. Paleu, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MOŢ IOAN P.F.A?

MOŢ IOAN P.F.A a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Ce activitate are MOŢ IOAN P.F.A?

MOŢ IOAN P.F.A are codul CAEN principal 4312 (Lucrări de pregătire a terenului).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.