Activ Plătitor TVA

MC BRIDE MARKETING S.R.L.

CUI: 50417889
CIF: RO50417889
Reg. Com.: J2024015504007
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 august 2024 · 2 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:14

Despre MC BRIDE MARKETING S.R.L.

MC BRIDE MARKETING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MC BRIDE MARKETING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.000 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (151.690 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
55.000 RON
Venituri totale
55.000 RON
Cheltuieli totale
125.683 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
81.207 RON
Stocuri
30 RON
Creanțe
7.413 RON
Casa & conturi bănci
73.764 RON
Capital propriu
-70.483 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212
Detalii adresaOFICIUL POSTAL BUCURESTI 30. CP 74
Telefon0769168509

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212
Cod poștal: 20212
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212
Detalii
OFICIUL POSTAL BUCURESTI 30. CP 74
Cod postal
20212
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.08.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
55.000 RON
Rezultat net
-70.683 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 55.000 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 55.000 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 125.683 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 70.683 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 70.683 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 81.207 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 81.207 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 30 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 7.413 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 73.764 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 151.690 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -70.483 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active81.207RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

186,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale81.207 RON
Datorii totale151.690 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-86,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 55.000 55.000 125.683 0 0 70.683 70.683

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 81.207 81.207 30 7.413 73.764

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 151.690 -70.483 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FMFLORENTINA MARINESCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32329/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 55.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
70.683 RON
Angajati
0
Datorii
151.690 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMC BRIDE MARKETING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MC BRIDE MARKETING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.082026Mentiune · Buletin 32329/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
MC BRIDE MARKETING S.R.L.
CUI
50417889
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.08.2026
Registrul Comerțului
J2024015504007
EUID
ROONRC.J2024015504007
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada MIHAIL IVANOVICI GLINKA, Nr. 7, OFICIUL POSTAL
Județ
București
Număr încheiere
683543
Data încheierii
31.08.2026
Număr dosar
3214433
Data dosarului
14.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ioana Catalina Florea

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Vezi Buletinul ONRC nr. 32329/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

MARMI CONTA-ASSISTENT SRL
CUI: 28880916CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.157 RON
Profit
8.373 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.950 RON
Profit
1.546 RON
Angajati
1
STUDIO BUSINI SRL
CUI: 29376829CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.170 RON
Profit
4.648 RON
Angajati
0
SAMTECO SERV SRL
CUI: 34585775CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.898 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACTIVE CONSULTING & TRAINING SRL
CUI: 18250727CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.636 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IA OPERATIONS S.R.L.
CUI: 48969326CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.221 RON
Profit
36.767 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

NO SIGNAL S.R.L.
CUI: 50405523CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-08-01
fara e-Factura
FIX PILL S.R.L.
CUI: 50424355CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
889.189 RON
Profit
635.742 RON
Angajati
1
MEXER NEXUS S.R.L.
CUI: 50389061CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-07-18
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MIMTA S.R.L.
CUI: 50415551CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-08-06
fara e-Factura
DIMENSION X S.R.L.
CUI: 50417897CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.134 RON
Profit
26.567 RON
Angajati
0
LUX AVIZE S.R.L.
CUI: 50415438CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.812 RON
Profit
2.058 RON
Angajati
0
DALYANA FLOWERS EVENTS S.R.L.
CUI: 50418060CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.597 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NOCT CONCEPT STUDIO S.R.L.
CUI: 50389274CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.515 RON
Profit
18.236 RON
Angajati
0
DRIVEN CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 50431123CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.075 RON
Profit
481.011 RON
Angajati
1
BEARINGSTEIN S.R.L.
CUI: 50280420CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.822 RON
Profit
380.319 RON
Angajati
1
VASI LEBOCEA S.R.L.
CUI: 51574920CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2025-04-03
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MC BRIDE MARKETING S.R.L.?

CUI-ul MC BRIDE MARKETING S.R.L. este 50417889.

Unde este sediul MC BRIDE MARKETING S.R.L.?

MC BRIDE MARKETING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MC BRIDE MARKETING S.R.L.?

MC BRIDE MARKETING S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MC BRIDE MARKETING S.R.L. in 2024?

In 2024, MC BRIDE MARKETING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.000 RON.

Ce activitate are MC BRIDE MARKETING S.R.L.?

MC BRIDE MARKETING S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat MC BRIDE MARKETING S.R.L. in 2024?

MC BRIDE MARKETING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 70.683 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.