Activ

HAIRCARE MARILENA S.R.L.

CUI: 50425199
CIF: 50425199
Reg. Com.: J2024015664004
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 august 2024 · 2 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:58

Despre HAIRCARE MARILENA S.R.L.

HAIRCARE MARILENA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate
Telefon0749836133

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.08.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2024 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAIRCARE MARILENA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

HAIRCARE MARILENA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Bistriţa-Năsăud

LÓEA BEAUTY S.R.L.
CUI: 50310261CAEN: 9621
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2024-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.207 RON
Profit
10.339 RON
Angajati
0
BEAUTYREHAB S.R.L.
CUI: 50741132CAEN: 9621
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2024-10-22
fara e-Factura
VIILE TECII ROYAL SALON S.R.L.
CUI: 50016216CAEN: 9621
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Viile Tecii Com. Teaca2024-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MUNTVOI S.R.L.
CUI: 50797710CAEN: 9621
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Milaş Com. Milaş2024-10-31
fara e-Factura

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

CÎRDAN FASHION S.R.L.
CUI: 50425180CAEN: 4719
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rodna Com. Rodna2024-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.922 RON
Profit
3.013 RON
Angajati
0
USFRO GROUP S.R.L.
CUI: 50425202CAEN: 4120
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Susenii Bârgăului Com. Prundu Bârgăului2024-08-08
fara e-Factura
GEEASMAGIC S.R.L.
CUI: 50379289CAEN: 5610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Salva Com. Salva2024-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.795 RON
Profit
101.593 RON
Angajati
4
BND EXCAVARI S.R.L.
CUI: 50442386CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Tureac Com. Tiha Bârgăului2024-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.170 RON
Profit
7.237 RON
Angajati
1
ABINAT S.R.L.
CUI: 50585823CAEN: 4941
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Dobric Com. Căianu Mic2024-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TMV CONSULTING EXPERT S.R.L.
CUI: 48351472CAEN: 6920
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Năsăud2023-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.072 RON
Profit
47.479 RON
Angajati
1
AXR TRANSPORT S.R.L.
CUI: 52287050CAEN: 4941
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2025-08-07
fara e-Factura
K.I.EQUINA SRL
CUI: 18733225CAEN: 7500
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Reteag Com. Petru Rareş2006-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.053 RON
Profit
39.882 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAIRCARE MARILENA S.R.L.?

CUI-ul HAIRCARE MARILENA S.R.L. este 50425199.

Unde este sediul HAIRCARE MARILENA S.R.L.?

HAIRCARE MARILENA S.R.L. are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate, Sat Orheiu Bistriţei Com. Cetate, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata HAIRCARE MARILENA S.R.L.?

HAIRCARE MARILENA S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Ce activitate are HAIRCARE MARILENA S.R.L.?

HAIRCARE MARILENA S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.