Activ Plătitor TVA

TUVAL SRL

CUI: 5042589
CIF: RO5042589
Reg. Com.: J1993028203405
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 ianuarie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:39

Despre TUVAL SRL

TUVAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TUVAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 666.102 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.8%). Profitul net inregistrat a fost de 76.810 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 999.536 RON in 2008 la 666.102 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
666.102 RON
Venituri totale
1.135.580 RON
Cheltuieli totale
1.029.373 RON
Profit brut
106.207 RON
Profit net
76.810 RON
Marja profit net
11,53%
Active imobilizate
694.712 RON
Active circulante
2.051.506 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.969.690 RON
Casa & conturi bănci
81.816 RON
Capital propriu
2.558.945 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B
Telefon02125510107

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.12.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
666.102 RON
Rezultat net
76.810 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 666.102 RON 533.662 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.135.580 RON 2.260.464 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.029.373 RON 1.760.071 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 106.207 RON 500.393 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 76.810 RON 481.209 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 694.712 RON 867.442 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.051.506 RON 2.526.288 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.746.218 RON 3.393.730 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.969.690 RON 2.036.797 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 81.816 RON 489.491 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 142.706 RON 117.359 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.558.945 RON 3.225.048 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.746.218RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.746.218 RON
Datorii totale142.706 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,8 %Profit net / active totale
ROE
3,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 666.102 +24,8% față de anul precedent 1.135.580 1.029.373 106.207 -78,8% față de anul precedent 76.810 -84,0% față de anul precedent 0 0
2023 533.662 +4,1% față de anul precedent 2.260.464 1.760.071 500.393 -75,3% față de anul precedent 481.209 -75,8% față de anul precedent 0 0
2022 512.716 -1,2% față de anul precedent 4.221.212 2.198.390 2.022.822 +18,8% față de anul precedent 1.984.969 +18,5% față de anul precedent 0 0
2021 518.902 +8,7% față de anul precedent 2.825.516 1.122.547 1.702.969 1.675.222 0 0
2020 477.373 -14,4% față de anul precedent 495.910 504.091 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.181 22.709
2019 557.841 +8,0% față de anul precedent 558.176 501.194 56.982 +587,6% față de anul precedent 40.241 0 0
2018 516.744 -14,9% față de anul precedent 517.766 509.479 8.287 0 0 2.216
2017 607.196 -18,2% față de anul precedent 610.554 613.990 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.436 12.537
2016 742.153 +22,7% față de anul precedent 749.993 591.890 158.103 +86,5% față de anul precedent 107.004 +129,2% față de anul precedent 0 0
2015 604.773 -9,4% față de anul precedent 605.363 520.574 84.789 -32,1% față de anul precedent 46.693 -44,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 667.733 -21,2% față de anul precedent 670.802 545.922 124.880 -34,5% față de anul precedent 83.439 -38,7% față de anul precedent 0 0
2013 847.789 +0,5% față de anul precedent 851.383 660.733 190.650 136.149 0 0
2012 843.612 +20,8% față de anul precedent 872.772 893.785 0 0 21.013 46.957
2011 698.374 -18,1% față de anul precedent 701.363 843.209 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 141.846 163.142
2010 852.720 -21,2% față de anul precedent 856.517 796.487 60.030 -23,3% față de anul precedent 38.126 +78,9% față de anul precedent 0 0
2009 1.082.032 +8,3% față de anul precedent 1.085.776 1.007.530 78.246 21.308 0 0
2008 999.536 1.024.486 1.062.545 0 0 38.059 98.577

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 694.712 2.051.506 2.746.218 0 1.969.690 81.816
2023 867.442 2.526.288 3.393.730 0 2.036.797 489.491
2022 1.024.372 2.521.675 3.546.047 0 2.047.352 474.323
2021 1.224.799 1.343.824 2.568.623 1.937 353.756 988.131
2020 1.506.185 273.796 1.779.981 1.937 266.176 5.683
2019 1.495.794 251.016 1.746.810 1.937 247.128 1.951
2018 1.546.970 228.820 1.775.790 0 226.435 2.385
2017 1.617.815 241.257 1.859.072 0 240.427 830
2016 1.600.292 236.425 1.836.717 0 232.445 3.980
2015 1.613.265 175.527 1.788.792 0 161.301 14.226
2014 1.658.239 171.919 1.830.158 8.072 163.840 7
2013 1.692.303 166.335 1.858.638 2.296 157.999 6.040
2012 1.755.258 300.762 2.056.020 0 290.374 10.388
2011 1.854.461 348.520 2.202.981 0 348.108 412
2010 2.117.206 967.744 3.084.950 33.172 891.601 42.971
2009 2.069.953 792.950 2.862.903 32.431 719.636 40.883
2008 2.068.897 472.780 2.541.677 32.116 373.233 67.431

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 142.706 +21,6% față de anul precedent 2.558.945 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 117.359 +268,3% față de anul precedent 3.225.048 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 31.864 -54,6% față de anul precedent 3.425.748 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 70.124 -72,7% față de anul precedent 2.404.636 Neraportat 1
2020 256.705 +17,7% față de anul precedent 1.427.271 Neraportat 0
2019 218.084 -28,2% față de anul precedent 1.449.980 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 303.536 -21,2% față de anul precedent 1.409.740 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 385.151 +6,6% față de anul precedent 1.411.956 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 361.231 -17,4% față de anul precedent 1.424.493 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 437.535 -16,5% față de anul precedent 1.317.489 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 523.675 -20,3% față de anul precedent 1.270.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 656.631 -33,9% față de anul precedent 1.173.599 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2012 993.101 -9,7% față de anul precedent 1.037.449 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2011 1.099.442 -36,0% față de anul precedent 1.084.406 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2010 1.716.406 +7,6% față de anul precedent 1.368.544 Neraportat 7 -41,7% față de anul precedent
2009 1.595.891 +16,4% față de anul precedent 1.267.012 Neraportat 12 -62,5% față de anul precedent
2008 1.371.658 1.176.614 Neraportat 32

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
JMJULETA MĂRĂNDIŞadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20095/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 666.102 RON. Profit: 76.810 RON

Cifra de afaceri: 666.102 RON. Profit: 76.810 RON

Cifra de afaceri
666.102 RON +24.82% față de anul precedent
Profit net
76.810 RON -84.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
142.706 RON +21.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 533.662 RON. Profit: 481.209 RON

Cifra de afaceri: 533.662 RON. Profit: 481.209 RON

Cifra de afaceri
533.662 RON +4.09% față de anul precedent
Profit net
481.209 RON -75.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
117.359 RON +268.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 512.716 RON. Profit: 1.984.969 RON

Cifra de afaceri: 512.716 RON. Profit: 1.984.969 RON

Cifra de afaceri
512.716 RON -1.19% față de anul precedent
Profit net
1.984.969 RON +18.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.864 RON -54.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 518.902 RON. Profit: 1.675.222 RON

Cifra de afaceri: 518.902 RON. Profit: 1.675.222 RON

Cifra de afaceri
518.902 RON +8.7% față de anul precedent
Profit net
1.675.222 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
70.124 RON -72.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 477.373 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 477.373 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
477.373 RON -14.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.709 RON
Angajati
0
Datorii
256.705 RON +17.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 557.841 RON. Profit: 40.241 RON

Cifra de afaceri: 557.841 RON. Profit: 40.241 RON

Cifra de afaceri
557.841 RON +7.95% față de anul precedent
Profit net
40.241 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
218.084 RON -28.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 516.744 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 516.744 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
516.744 RON -14.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.216 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
303.536 RON -21.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 607.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 607.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
607.196 RON -18.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.537 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
385.151 RON +6.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 742.153 RON. Profit: 107.004 RON

Cifra de afaceri: 742.153 RON. Profit: 107.004 RON

Cifra de afaceri
742.153 RON +22.72% față de anul precedent
Profit net
107.004 RON +129.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
361.231 RON -17.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 604.773 RON. Profit: 46.693 RON

Cifra de afaceri: 604.773 RON. Profit: 46.693 RON

Cifra de afaceri
604.773 RON -9.43% față de anul precedent
Profit net
46.693 RON -44.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
437.535 RON -16.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 667.733 RON. Profit: 83.439 RON

Cifra de afaceri: 667.733 RON. Profit: 83.439 RON

Cifra de afaceri
667.733 RON -21.24% față de anul precedent
Profit net
83.439 RON -38.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
523.675 RON -20.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 847.789 RON. Profit: 136.149 RON

Cifra de afaceri: 847.789 RON. Profit: 136.149 RON

Cifra de afaceri
847.789 RON +0.5% față de anul precedent
Profit net
136.149 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
656.631 RON -33.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 843.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 843.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
843.612 RON +20.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.957 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
993.101 RON -9.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 698.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 698.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
698.374 RON -18.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
163.142 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.099.442 RON -35.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 852.720 RON. Profit: 38.126 RON

Cifra de afaceri: 852.720 RON. Profit: 38.126 RON

Cifra de afaceri
852.720 RON -21.19% față de anul precedent
Profit net
38.126 RON +78.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -41.67% față de anul precedent
Datorii
1.716.406 RON +7.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.082.032 RON. Profit: 21.308 RON

Cifra de afaceri: 1.082.032 RON. Profit: 21.308 RON

Cifra de afaceri
1.082.032 RON +8.25% față de anul precedent
Profit net
21.308 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -62.5% față de anul precedent
Datorii
1.595.891 RON +16.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 999.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 999.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
999.536 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
98.577 RON
Angajati
32
Datorii
1.371.658 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTUVAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TUVAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.052026Mentiune · Buletin 20095/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; prelungire mandat administrator persoane împuternicite; ; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 14.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TUVAL SRL
CUI
5042589
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J40/28203/1993
EUID
ROONRC.J40/28203/1993
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Sos. Morarilor, Nr. 2B
Județ
București
Număr încheiere
424156
Data încheierii
26.05.2026
Număr dosar
2012883
Data dosarului
18.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Raluca-Ioana Pletea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 14.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2012883 din 18.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20095/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

GREEN PAVILION 200 SRL
CUI: 13440046CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
666.577 RON
Profit
455.086 RON
Angajati
1
ALEXANDRU COMERCIAL COMPANY SRL
CUI: 2834592CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
665.695 RON
Profit
412.197 RON
Angajati
1
FLEXTATE MAIERUS S.R.L.
CUI: 39140492CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
667.291 RON
Profit
313.482 RON
Angajati
1
PLANET FLOWERS SRL
CUI: 13011567CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2000-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
663.119 RON
Profit
105.209 RON
Angajati
1
DAGECO STANDARD SRL
CUI: 16787245CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
674.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TUBAL COM SA
CUI: 15086787CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
655.795 RON
Profit
162.275 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

BLAZON TRADING 94 SRL
CUI: 5041052CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.121 RON
Profit
371.955 RON
Angajati
3
PECOIL SRL
CUI: 5094758CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.021 RON
Profit
61.718 RON
Angajati
2
VOX INTERNATIONAL SRL
CUI: 5026010CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GILL IMPEX 94 SRL
CUI: 5118962CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.108 RON
Profit
35.547 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

INTERVIROM COMEXIM SRL
CUI: 5042538CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.930 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HESPEROS SERVICII S.R.L.
CUI: 5048131CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.250 RON
Profit
30.817 RON
Angajati
1
EXPRIMS SRL
CUI: 4967030CAEN: 5819
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FLORELLA COM IMPEX 94 S.R.L.
CUI: 5126825CAEN: 9522
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GEMEN S D SRL
CUI: 4036643CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.585 RON
Profit
45.506 RON
Angajati
0
IRON & STEEL IMPEX SRL
CUI: 5869170CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.887 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CREATIVE SIGN S.R.L.
CUI: 14183528CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2001-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.069.581 RON
Profit
499 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TUVAL SRL?

CUI-ul TUVAL SRL este 5042589.

Unde este sediul TUVAL SRL?

TUVAL SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TUVAL SRL?

TUVAL SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TUVAL SRL in 2024?

In 2024, TUVAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 666.102 RON.

Cati angajati are TUVAL SRL?

TUVAL SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TUVAL SRL?

TUVAL SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat TUVAL SRL in 2024?

TUVAL SRL a inregistrat un profit net de 76.810 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.