Activ Plătitor TVA

ALSO EDILIZIA S.R.L.

CUI: 50426267
CIF: RO50426267
Reg. Com.: J2024015866008
CAEN: 4312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 august 2024 · 2 ani
Distribuie:

Lucrări de pregătire a terenului

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:14

Despre ALSO EDILIZIA S.R.L.

ALSO EDILIZIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Moisei Com. Moisei, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pregătire a terenului" (cod CAEN 4312), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALSO EDILIZIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 92.042 RON. Profitul net inregistrat a fost de 27.374 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
92.042 RON
Venituri totale
92.042 RON
Cheltuieli totale
63.748 RON
Profit brut
28.294 RON
Profit net
27.374 RON
Marja profit net
29,74%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
39.871 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
39.871 RON
Capital propriu
28.374 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei, G MOISEI nr. 172C

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei, G MOISEI nr. 172C
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei, G MOISEI nr. 172C
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.08.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
92.042 RON
Rezultat net
27.374 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 92.042 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 92.042 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 63.748 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 28.294 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 27.374 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 39.871 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 39.871 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.871 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.497 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 28.374 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active39.871RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale39.871 RON
Datorii totale11.497 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
68,7 %Profit net / active totale
ROE
96,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 92.042 92.042 63.748 28.294 27.374 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 39.871 39.871 0 0 39.871

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.497 28.374 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 92.042 RON. Profit: 27.374 RON

Cifra de afaceri: 92.042 RON. Profit: 27.374 RON

Cifra de afaceri
92.042 RON
Profit net
27.374 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
11.497 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALSO EDILIZIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Moisei Com. Moisei (MARAMUREŞ)

ALSO EDILIZIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Moisei Com. Moisei (MARAMUREŞ)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4312, Maramureş

FAIANDEXCAV S.R.L.
CUI: 41896243CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Sat Copalnic-Mănăştur Com. Copalnic-Mănăştur2019-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.700 RON
Profit
2.439 RON
Angajati
0
79 MAO SRL
CUI: 23388816CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.519 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RUSALIM ESCAVĂRI S.R.L.
CUI: 37634830CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.631 RON
Profit
19.250 RON
Angajati
1
PROFDIGGING S.R.L.
CUI: 46058736CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2022-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.443 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BTS UTIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50008884CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Sat Rona de Jos Com. Rona de Jos2024-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.750 RON
Profit
19.203 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4312, Maramureş

BULDO CN TRANS S.R.L.
CUI: 50367284CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Sat Fersig Com. Satulung2024-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AI COST CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50284324CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.690 RON
Profit
10.098 RON
Angajati
1
SIMA ACCES CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50607557CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Sat Breb Com. Ocna Şugatag2024-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.950 RON
Profit
35.524 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

ATLAS ROAD TRANSPORT S.R.L.
CUI: 50431921CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie2024-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
555.285 RON
Profit
68.675 RON
Angajati
0
DAVIMAR MM S.R.L.
CUI: 50411932CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2024-08-05
fara e-Factura
ELECTROMEDIA SERV S.R.L.
CUI: 50277360CAEN: 4321
Activ
MARAMUREŞ, Sat Libotin Com. Cupşeni2024-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.992 RON
Profit
28.600 RON
Angajati
1
GOOD-DAY S.R.L.
CUI: 49203369CAEN: 5621
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.232 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
XAD AUTO OFFICE SRL
CUI: 36776135CAEN: 8210
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Seini2016-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.882 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALSO EDILIZIA S.R.L.?

CUI-ul ALSO EDILIZIA S.R.L. este 50426267.

Unde este sediul ALSO EDILIZIA S.R.L.?

ALSO EDILIZIA S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei, G MOISEI nr. 172C, Sat Moisei Com. Moisei, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata ALSO EDILIZIA S.R.L.?

ALSO EDILIZIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALSO EDILIZIA S.R.L. in 2024?

In 2024, ALSO EDILIZIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 92.042 RON.

Cati angajati are ALSO EDILIZIA S.R.L.?

ALSO EDILIZIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ALSO EDILIZIA S.R.L.?

ALSO EDILIZIA S.R.L. are codul CAEN principal 4312 (Lucrări de pregătire a terenului).

Ce profit a inregistrat ALSO EDILIZIA S.R.L. in 2024?

ALSO EDILIZIA S.R.L. a inregistrat un profit net de 27.374 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.