Activ Plătitor TVA

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 50433400
CIF: RO50433400
Reg. Com.: J2024016268005
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 august 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 03:50

Despre ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L.

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Haieu Com. Sânmartin, judetul BIHOR, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.131 RON. Profitul net inregistrat a fost de 151.577 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.131 RON
Venituri totale
297.131 RON
Cheltuieli totale
142.641 RON
Profit brut
154.490 RON
Profit net
151.577 RON
Marja profit net
51,01%
Active imobilizate
28.150 RON
Active circulante
237.333 RON
Stocuri
21.305 RON
Creanțe
198.787 RON
Casa & conturi bănci
17.241 RON
Capital propriu
151.977 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin, G HAIEU nr. 196
Telefon0741177079

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin, G HAIEU nr. 196
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin, G HAIEU nr. 196
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.08.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.131 RON
Rezultat net
151.577 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.131 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 297.131 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 142.641 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 154.490 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 151.577 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 28.150 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 237.333 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 265.483 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 21.305 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 198.787 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.241 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 113.506 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 151.977 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active265.483RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale265.483 RON
Datorii totale113.506 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,1 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.131 297.131 142.641 154.490 151.577 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 28.150 237.333 265.483 21.305 198.787 17.241

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 113.506 151.977 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.131 RON. Profit: 151.577 RON

Cifra de afaceri: 297.131 RON. Profit: 151.577 RON

Cifra de afaceri
297.131 RON
Profit net
151.577 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
113.506 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Haieu Com. Sânmartin (BIHOR)

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Haieu Com. Sânmartin (BIHOR)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Bihor

RAFEMA S.R.L.
CUI: 50207488CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.554 RON
Profit
170.900 RON
Angajati
1
PETRIKO SZILARD SRL
CUI: 37798638CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Finiş Com. Finiş2017-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.003 RON
Profit
95.048 RON
Angajati
3
CONSTRUCTII STILL BONAS S.R.L.
CUI: 39071791CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Bistra Com. Popeşti2018-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.141 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
VALOSER S.R.L.
CUI: 40503079CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.404 RON
Profit
24.918 RON
Angajati
2
GM HOUSING S.R.L.
CUI: 40243637CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
304.066 RON
Profit
16.353 RON
Angajati
2
DAVLORE S.R.L.
CUI: 50571895CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Hidişelu de Sus Com. Hidişelu de Sus2024-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.500 RON
Profit
272.792 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Bihor

JOZSA LBK CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50438946CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Sălard Com. Sălard2024-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.570 RON
Profit
18.432 RON
Angajati
0
ANECAS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50439070CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Tulca Com. Tulca2024-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.314 RON
Profit
36.094 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

INSTALELIS S.R.L.
CUI: 50433426CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARMIN TRANSPORT S.R.L.
CUI: 50427645CAEN: 5229
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.622 RON
Profit
99.903 RON
Angajati
1
MISANDI S.R.L.
CUI: 50438997CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Sat Avram Iancu Com. Avram Iancu2024-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.346 RON
Profit
25.688 RON
Angajati
1
TEGOIL S.R.L.
CUI: 50340211CAEN: 6831
Activ
BIHOR, Sat Şoimi Com. Şoimi2024-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RARDEX S.R.L.
CUI: 51085133CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Fegernicu Nou Com. Sârbi2025-01-08
fara e-Factura
ARONCOR SERV S.R.L.
CUI: 41948326CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Loc. Pădurea Neagră Orş. Aleşd2019-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.935 RON
Profit
30.522 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. este 50433400.

Unde este sediul ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L.?

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin, G HAIEU nr. 196, Sat Haieu Com. Sânmartin, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L.?

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.131 RON.

Cati angajati are ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L.?

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L.?

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

ANA FLORIN CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 151.577 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.