Activ e‑Factură

OLL4LINGUA S.R.L.

CUI: 50523952
CIF: 50523952
Reg. Com.: J2024021125003
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 septembrie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:47

Despre OLL4LINGUA S.R.L.

OLL4LINGUA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OLL4LINGUA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.650 RON. Profitul net inregistrat a fost de 15.531 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.650 RON
Venituri totale
28.650 RON
Cheltuieli totale
12.832 RON
Profit brut
15.818 RON
Profit net
15.531 RON
Marja profit net
54,21%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
19.504 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
9.250 RON
Casa & conturi bănci
10.254 RON
Capital propriu
15.531 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Rediu nr. 6A, 700546

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Rediu nr. 6A, 700546
Cod poștal: 700546
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Rediu nr. 6A, 700546
Cod postal
700546
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.09.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.650 RON
Rezultat net
15.531 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.650 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 28.650 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 12.832 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.818 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.531 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 19.504 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 19.504 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 9.250 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.254 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.973 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.531 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active19.504RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale19.504 RON
Datorii totale3.973 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
79,6 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.650 28.650 12.832 15.818 15.531 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 19.504 19.504 0 9.250 10.254

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.973 15.531 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.650 RON. Profit: 15.531 RON

Cifra de afaceri: 28.650 RON. Profit: 15.531 RON

Cifra de afaceri
28.650 RON
Profit net
15.531 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.973 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOLL4LINGUA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Iaşi (IAŞI)

OLL4LINGUA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Iaşi (IAŞI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Iaşi

JINGANG SOLUTION TEAM SRL
CUI: 37836855CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.675 RON
Profit
3.597 RON
Angajati
0
ALIGN WITH MONEY S.R.L.
CUI: 46264051CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.105 RON
Profit
11.107 RON
Angajati
1
JUMP KIDS LEVEL S.R.L.
CUI: 46289277CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2022-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.315 RON
Profit
7.393 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Iaşi

SQUID SUPPORT S.R.L.
CUI: 50487116CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.585 RON
Profit
524.661 RON
Angajati
0
ALDOSTERON S.R.L.
CUI: 50525392CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.250 RON
Profit
6.409 RON
Angajati
0
AMORF ACADEMY S.R.L.
CUI: 50483688CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.554 RON
Profit
5.192 RON
Angajati
1
HEALTHRIVE S.R.L.
CUI: 50548701CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Sat Voroveşti Com. Miroslava2024-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.415 RON
Profit
958 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

PRODEC ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 50523944CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.754 RON
Profit
1.449 RON
Angajati
0
LUX PRESENTS ELITE S.R.L.
CUI: 50525180CAEN: 4712
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COLOR BRUSH S.R.L.
CUI: 50518921CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Sat Războieni Com. Ion Neculce2024-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUCA DIRIŢĂ S.R.L.
CUI: 50531815CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Boureni Com. Balş2024-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEO & STEF PUBLISHING S.R.L.
CUI: 50572610CAEN: 1812
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZAP CREATIV S.R.L.
CUI: 51163657CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava2025-01-27
fara e-Factura
MASTER SDP GARAGE S.R.L.
CUI: 43275358CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.386 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OLL4LINGUA S.R.L.?

CUI-ul OLL4LINGUA S.R.L. este 50523952.

Unde este sediul OLL4LINGUA S.R.L.?

OLL4LINGUA S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Rediu nr. 6A, 700546, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata OLL4LINGUA S.R.L.?

OLL4LINGUA S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OLL4LINGUA S.R.L. in 2024?

In 2024, OLL4LINGUA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.650 RON.

Cati angajati are OLL4LINGUA S.R.L.?

OLL4LINGUA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are OLL4LINGUA S.R.L.?

OLL4LINGUA S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat OLL4LINGUA S.R.L. in 2024?

OLL4LINGUA S.R.L. a inregistrat un profit net de 15.531 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.