Activ Plătitor TVA

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L.

CUI: 50582886
CIF: RO50582886
Reg. Com.: J2024024470009
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 septembrie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:58

Despre PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L.

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.085.983 RON. Profitul net inregistrat a fost de 975.773 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.085.983 RON
Venituri totale
1.085.983 RON
Cheltuieli totale
83.967 RON
Profit brut
1.002.016 RON
Profit net
975.773 RON
Marja profit net
89,85%
Active imobilizate
944.846 RON
Active circulante
524.647 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
-23.550 RON
Casa & conturi bănci
548.197 RON
Capital propriu
976.773 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Nuferilor nr. 27
Telefon0799099768

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Nuferilor nr. 27
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Nuferilor nr. 27
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.12.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 octombrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.085.983 RON
Rezultat net
975.773 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.085.983 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.085.983 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 83.967 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.002.016 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 975.773 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 944.846 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 524.647 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.469.493 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat -23.550 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 548.197 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 492.720 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 976.773 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.469.493RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.469.493 RON
Datorii totale492.720 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
66,4 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.085.983 1.085.983 83.967 1.002.016 975.773 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 944.846 524.647 1.469.493 0 -23.550 548.197

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 492.720 976.773 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

17din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.085.983 RON. Profit: 975.773 RON

Cifra de afaceri: 1.085.983 RON. Profit: 975.773 RON

Cifra de afaceri
1.085.983 RON
Profit net
975.773 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
492.720 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Constanţa

CONSULT PRIMO PARTENER SRL
CUI: 27790734CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2010-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.110.883 RON
Profit
772.484 RON
Angajati
1
TIHON ENGINEERING S.R.L.
CUI: 45604333CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.061.174 RON
Profit
462.189 RON
Angajati
2
SIGMAPOLIS STAR S.R.L.
CUI: 42848333CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.111.389 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SENZORTECH S.R.L.
CUI: 47856728CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.040.679 RON
Profit
283.074 RON
Angajati
2
A&C TOPO PROIECT SRL
CUI: 33954190CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
902.965 RON
Profit
36.729 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Constanţa

SEABRIDGE S.R.L.
CUI: 50555601CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.541 RON
Profit
47.306 RON
Angajati
0
LESC&C S.R.L.
CUI: 50653049CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.615 RON
Profit
212.598 RON
Angajati
1
ACTUAL SOLUTION PROIECT S.R.L.
CUI: 50511524CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.726 RON
Profit
17.506 RON
Angajati
0
OP-ENG CONSULTING S.R.L.
CUI: 50667311CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.354 RON
Profit
245.725 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

CRONOSMED S.R.L.
CUI: 50582100CAEN: 8559
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VILMICA S.R.L.
CUI: 50575790CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2024-09-23
fara e-Factura
PERFECT GARDENS TOP S.R.L.
CUI: 50526622CAEN: 8130
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.850 RON
Profit
57.691 RON
Angajati
0
NURKAN S.R.L.
CUI: 49918800CAEN: 4120
Activ
CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin2024-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MATURO HOMES S.R.L.
CUI: 43237362CAEN: 6812
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.938.865 RON
Profit
131.137 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L.?

CUI-ul PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. este 50582886.

Unde este sediul PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L.?

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. Nuferilor nr. 27, Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L.?

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. in 2024?

In 2024, PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.085.983 RON.

Cati angajati are PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L.?

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L.?

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. in 2024?

PROIECTARE OPERAŢIONALĂ INFRASTRUCTURĂ MARE S.R.L. a inregistrat un profit net de 975.773 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.