Activ Plătitor TVA

MASTER GIBA VIITOR S.R.L.

CUI: 50630177
CIF: RO50630177
Reg. Com.: J2024026862006
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 octombrie 2024 · 2 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:36

Despre MASTER GIBA VIITOR S.R.L.

MASTER GIBA VIITOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Produleşti Com. Produleşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2024 (2 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MASTER GIBA VIITOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 951.100 RON. Profitul net inregistrat a fost de 890.448 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
951.100 RON
Venituri totale
951.100 RON
Cheltuieli totale
32.119 RON
Profit brut
918.981 RON
Profit net
890.448 RON
Marja profit net
93,62%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
881.977 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
557.725 RON
Casa & conturi bănci
324.252 RON
Capital propriu
890.648 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Produleşti Com. Produleşti, Str. Armeneşti nr. 290
Telefon0726478889

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Produleşti Com. Produleşti, Str. Armeneşti nr. 290
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Produleşti Com. Produleşti, Str. Armeneşti nr. 290
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.10.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
951.100 RON
Rezultat net
890.448 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 951.100 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 951.100 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 32.119 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 918.981 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 890.448 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 881.977 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 881.977 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 557.725 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 324.252 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate -8.671 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 890.648 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active881.977RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

-1,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale881.977 RON
Datorii totale-8.671 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
101,0 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-101,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
101,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 951.100 951.100 32.119 918.981 890.448 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 881.977 881.977 0 557.725 324.252

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 -8.671 890.648 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 951.100 RON. Profit: 890.448 RON

Cifra de afaceri: 951.100 RON. Profit: 890.448 RON

Cifra de afaceri
951.100 RON
Profit net
890.448 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
-8.671 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMASTER GIBA VIITOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Produleşti Com. Produleşti (DÂMBOVIŢA)

MASTER GIBA VIITOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Produleşti Com. Produleşti (DÂMBOVIŢA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Dâmboviţa

LEONIDA MOB DESIGN S.R.L.
CUI: 36288460CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Broşteni Com. Produleşti2016-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
957.092 RON
Profit
31.313 RON
Angajati
2
SCHNELL DANIEL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38642873CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Româneşti Com. Potlogi2017-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
919.639 RON
Profit
717.103 RON
Angajati
1
MALCO TECO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39920102CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2018-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
968.493 RON
Profit
33.482 RON
Angajati
11
ARI DARI MAD INSTAL S.R.L.
CUI: 44785096CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dărmăneşti Com. Dărmăneşti2021-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.063.216 RON
Profit
304.929 RON
Angajati
5
BRIC MSV CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45387331CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
788.584 RON
Profit
480.366 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Dâmboviţa

ERIJESS S.R.L.
CUI: 50593966CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mărginenii de Sus Com. Dărmăneşti2024-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.223 RON
Profit
36.274 RON
Angajati
1
TALY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50630223CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Satu Nou Com. Corbii Mari2024-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MPK CRISDAV ACTIV S.R.L.
CUI: 50633190CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bilciureşti Com. Bilciureşti2024-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.040 RON
Profit
235.750 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

SYNCHROMINDS S.R.L.
CUI: 50630142CAEN: 7210
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2024-10-02
fara e-Factura
IONEL NICA S.R.L.
CUI: 50630193CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Greci Com. Petreşti2024-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.790 RON
Profit
31.415 RON
Angajati
1
DARSAM TRANS S.R.L.
CUI: 50619381CAEN: 4932
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Iedera de Jos Com. Iedera2024-10-01
fara e-Factura
DAVPET EXPERT S.R.L.
CUI: 50641206CAEN: 4740
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Zidurile Com. Odobeşti2024-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.020 RON
Profit
239 RON
Angajati
1
SMART TECH GADGET S.R.L.
CUI: 50513126CAEN: 4740
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brăteştii de Jos Com. Văcăreşti2024-09-05
fara e-Factura
SEA ADRYANA S.R.L.
CUI: 50753269CAEN: 9602
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Manga Com. Voineşti2024-10-23
fara e-Factura
TRENTIAS S.R.L.
CUI: 49169763CAEN: 6210
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-11-22
fara e-Factura
BAR DIVINITY S.R.L.
CUI: 51987837CAEN: 5630
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dealu Frumos Com. Pietroşiţa2025-06-18
fara e-Factura
IRAZNIC S.R.L.
CUI: 28142846CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Puţu cu Salcie Com. Mătăsaru2011-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MASTER GIBA VIITOR S.R.L.?

CUI-ul MASTER GIBA VIITOR S.R.L. este 50630177.

Unde este sediul MASTER GIBA VIITOR S.R.L.?

MASTER GIBA VIITOR S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Produleşti Com. Produleşti, Str. Armeneşti nr. 290, Sat Produleşti Com. Produleşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata MASTER GIBA VIITOR S.R.L.?

MASTER GIBA VIITOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MASTER GIBA VIITOR S.R.L. in 2024?

In 2024, MASTER GIBA VIITOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 951.100 RON.

Cati angajati are MASTER GIBA VIITOR S.R.L.?

MASTER GIBA VIITOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MASTER GIBA VIITOR S.R.L.?

MASTER GIBA VIITOR S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat MASTER GIBA VIITOR S.R.L. in 2024?

MASTER GIBA VIITOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 890.448 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.