Activ

SEBO URBAN S.R.L.

CUI: 50733407
CIF: 50733407
Reg. Com.: J2024032986000
CAEN: 8121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 octombrie 2024 · 1 an
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:54

Despre SEBO URBAN S.R.L.

SEBO URBAN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Popeşti Com. Goleşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SEBO URBAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 63.573 RON. Profitul net inregistrat a fost de 40.749 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
63.573 RON
Venituri totale
63.573 RON
Cheltuieli totale
22.201 RON
Profit brut
41.372 RON
Profit net
40.749 RON
Marja profit net
64,10%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
49.788 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
23.331 RON
Casa & conturi bănci
26.457 RON
Capital propriu
40.849 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Popeşti Com. Goleşti, Str. Principală nr. 96
Telefon0762319513

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Popeşti Com. Goleşti, Str. Principală nr. 96
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Popeşti Com. Goleşti, Str. Principală nr. 96
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.10.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
63.573 RON
Rezultat net
40.749 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 63.573 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 63.573 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 22.201 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 41.372 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.749 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 49.788 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 49.788 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 23.331 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.457 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.939 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 40.849 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active49.788RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale49.788 RON
Datorii totale8.939 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
81,8 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 63.573 63.573 22.201 41.372 40.749 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 49.788 49.788 0 23.331 26.457

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.939 40.849 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 63.573 RON. Profit: 40.749 RON

Cifra de afaceri: 63.573 RON. Profit: 40.749 RON

Cifra de afaceri
63.573 RON
Profit net
40.749 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.939 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSEBO URBAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sat Popeşti Com. Goleşti (VÂLCEA)

SEBO URBAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sat Popeşti Com. Goleşti (VÂLCEA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Vâlcea

CURIERUL AGC S.R.L.
CUI: 22047764CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2007-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.061 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TC CLEAN SERVICES S.R.L.
CUI: 50710080CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2024-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.499 RON
Profit
34.240 RON
Angajati
1
C&A MEGA CLEANING S.R.L.
CUI: 43766061CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.650 RON
Profit
15.964 RON
Angajati
1
CHIVAS SERVICES S.R.L.
CUI: 49175226CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.406 RON
Profit
29.609 RON
Angajati
0
THEO CLEANTIME S.R.L.
CUI: 47911504CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2023-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.172 RON
Profit
170.571 RON
Angajati
3
DALBISERV SRL
CUI: 19029547CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2006-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.400 RON
Profit
1.195 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Vâlcea

INALA PREMA S.R.L.
CUI: 50701154CAEN: 8121
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2024-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.537 RON
Profit
37.821 RON
Angajati
1

Alte firme din Vâlcea

NIKART S.R.L.
CUI: 50733385CAEN: 9012
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2024-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.430 RON
Profit
26.294 RON
Angajati
0
DORA ELECTRIC S.R.L.
CUI: 50733423CAEN: 4321
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2024-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.212 RON
Profit
44.332 RON
Angajati
1
TRUŞCĂ EVENTS S.R.L.
CUI: 50726523CAEN: 8230
Activ
VÂLCEA, Sat Cueni Com. Roeşti2024-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.000 RON
Profit
17.116 RON
Angajati
0
IANNI FORESTLAND S.R.L.
CUI: 50546662CAEN: 8130
Activ
VÂLCEA, Sat Oteşani Com. Oteşani2024-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.619 RON
Profit
37.925 RON
Angajati
1
CRISTIANTION S.R.L.
CUI: 51009594CAEN: 9621
Activ
VÂLCEA, Sat Stoileşti Com. Stoileşti2024-12-09
fara e-Factura
GIUBEGA IMOB S.R.L.
CUI: 48434853CAEN: 6831
Activ
VÂLCEA, Sat Herăşti Com. Ghioroiu2023-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.445 RON
Profit
4.773 RON
Angajati
1
TOPO STAR SRL
CUI: 15322993CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Sat Rotărăşti Com. Nicolae Bălcescu2003-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SEBO URBAN S.R.L.?

CUI-ul SEBO URBAN S.R.L. este 50733407.

Unde este sediul SEBO URBAN S.R.L.?

SEBO URBAN S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Popeşti Com. Goleşti, Str. Principală nr. 96, Sat Popeşti Com. Goleşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata SEBO URBAN S.R.L.?

SEBO URBAN S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SEBO URBAN S.R.L. in 2024?

In 2024, SEBO URBAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 63.573 RON.

Cati angajati are SEBO URBAN S.R.L.?

SEBO URBAN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SEBO URBAN S.R.L.?

SEBO URBAN S.R.L. are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Ce profit a inregistrat SEBO URBAN S.R.L. in 2024?

SEBO URBAN S.R.L. a inregistrat un profit net de 40.749 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.