Activ Plătitor TVA

POWERHOUSE PILATES S.R.L.

CUI: 50794668
CIF: RO50794668
Reg. Com.: J2024036261000
CAEN: 9313
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 octombrie 2024 · 1 an
Distribuie:

Activități ale centrelor de fitness

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:57

Despre POWERHOUSE PILATES S.R.L.

POWERHOUSE PILATES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Activități ale centrelor de fitness" (cod CAEN 9313), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, POWERHOUSE PILATES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.162 RON. Profitul net inregistrat a fost de 2.963 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.162 RON
Venituri totale
4.162 RON
Cheltuieli totale
685 RON
Profit brut
3.477 RON
Profit net
2.963 RON
Marja profit net
71,19%
Active imobilizate
1.023 RON
Active circulante
4.154 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
4.154 RON
Capital propriu
3.163 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Lascăr Catargiu
Detalii adresaNR 24-26
Telefon0793985312

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Lascăr Catargiu
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Lascăr Catargiu
Detalii
NR 24-26
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.10.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.162 RON
Rezultat net
2.963 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.162 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.162 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 685 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.477 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.963 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.023 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.154 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.177 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.154 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.014 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.163 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.177RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.177 RON
Datorii totale2.014 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
57,2 %Profit net / active totale
ROE
93,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
61,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.162 4.162 685 3.477 2.963 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.023 4.154 5.177 0 0 4.154

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.014 3.163 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

14din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.162 RON. Profit: 2.963 RON

Cifra de afaceri: 4.162 RON. Profit: 2.963 RON

Cifra de afaceri
4.162 RON
Profit net
2.963 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.014 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOWERHOUSE PILATES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9313 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

POWERHOUSE PILATES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9313 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9313, Municipiul Bucureşti

KNIGHT FIT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50857634CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.210 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARITON CONCEPT S.R.L.
CUI: 46710944CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.156 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CRISGFITNESS S.R.L.
CUI: 50181795CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WAD ROFIT S.R.L.
CUI: 46789876CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.197 RON
Profit
2.260 RON
Angajati
0
B&M ON TREND S.R.L.
CUI: 47883170CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.480 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9313, Municipiul Bucureşti

FITUP S.R.L.
CUI: 50821622CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VENUSAO ACADEMY S.R.L.
CUI: 50748203CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.310 RON
Profit
16.558 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PIT FOR YOU S.R.L.
CUI: 50794650CAEN: 5520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-10-30
fara e-Factura
ADIMED MEDICAL CENTER S.R.L.
CUI: 50794676CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOP SBC CONSULTING S.R.L.
CUI: 50794838CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.500 RON
Profit
8.831 RON
Angajati
0
HAPPINESSHUB S.R.L.
CUI: 50779277CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.000 RON
Profit
20.098 RON
Angajati
1
OFER ENERGY S.R.L.
CUI: 50804400CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-10-31
fara e-Factura
SUSHI TERRA IASI S.R.L.
CUI: 50894896CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-11-18
fara e-Factura
CERAMIC DENT LABOR S.R.L.
CUI: 49492704CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.090 RON
Profit
17.064 RON
Angajati
1
CORE HANDS S.R.L.
CUI: 51922382CAEN: 9020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2025-06-05
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POWERHOUSE PILATES S.R.L.?

CUI-ul POWERHOUSE PILATES S.R.L. este 50794668.

Unde este sediul POWERHOUSE PILATES S.R.L.?

POWERHOUSE PILATES S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Lascăr Catargiu, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata POWERHOUSE PILATES S.R.L.?

POWERHOUSE PILATES S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a POWERHOUSE PILATES S.R.L. in 2024?

In 2024, POWERHOUSE PILATES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.162 RON.

Ce activitate are POWERHOUSE PILATES S.R.L.?

POWERHOUSE PILATES S.R.L. are codul CAEN principal 9313 (Activități ale centrelor de fitness).

Ce profit a inregistrat POWERHOUSE PILATES S.R.L. in 2024?

POWERHOUSE PILATES S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.963 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.