Inactiv

PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L.

CUI: 50794820
CIF: 50794820
Reg. Com.: J2024036419005
CAEN: 4726
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 octombrie 2024 · 1 an
Inactivă din: 4 decembrie 2025
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 04:59

Despre PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L.

PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun" (cod CAEN 4726), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din decembrie 2025).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Marin nr. 2, 52593
Detalii adresaCAMERA NR. 1
Telefon0760099960

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Marin nr. 2, 52593
Cod poștal: 52593
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Marin nr. 2, 52593
Detalii
CAMERA NR. 1
Cod postal
52593
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.10.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
4 decembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPANCIU DE LA VRANCEA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4726 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4726 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4726, Municipiul Bucureşti

GRANDE PLAYER SRL
CUI: 31483207CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.034.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
49
PREMIUM VAPING S.R.L.
CUI: 40621899CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.817.262 RON
Profit
0 RON
Angajati
48
ALEXANDER TEAM SRL
CUI: 36556121CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.765.624 RON
Profit
66.161 RON
Angajati
7
MAKOS IMPEX SRL
CUI: 14507799CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.882.537 RON
Profit
4.737 RON
Angajati
6
PETCO CRIS MARKET S.R.L.
CUI: 41152634CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.764.581 RON
Profit
31.363 RON
Angajati
2
ONLY CBG S.R.L.
CUI: 46623902CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.147.851 RON
Profit
359.979 RON
Angajati
2
NIK NARUTO S.R.L.
CUI: 46920423CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.895.967 RON
Profit
45.069 RON
Angajati
1
ROYALVAPE S.R.L.
CUI: 40147524CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.800.794 RON
Profit
848.522 RON
Angajati
2
NARGHILEA DE TOP S.R.L.
CUI: 45413708CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.454.635 RON
Profit
376.885 RON
Angajati
3
MASTER ATC INVEST S.R.L.
CUI: 43333343CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.196.831 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L.?

CUI-ul PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L. este 50794820.

Unde este sediul PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L.?

PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Marin nr. 2, 52593, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L.?

PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Ce activitate are PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L.?

PANCIU DE LA VRANCEA S.R.L. are codul CAEN principal 4726 (Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.