Activ

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 50824335
CIF: 50824335
Reg. Com.: J2024038047004
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 noiembrie 2024 · 1 an
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 05:20

Despre CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Domăneşti Com. Moftin, judetul SATU MARE, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 95.700 RON. Profitul net inregistrat a fost de 81.967 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
95.700 RON
Venituri totale
95.700 RON
Cheltuieli totale
12.776 RON
Profit brut
82.924 RON
Profit net
81.967 RON
Marja profit net
85,65%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
87.809 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.500 RON
Casa & conturi bănci
86.309 RON
Capital propriu
82.167 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Domăneşti Com. Moftin
Telefon0787709768

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Domăneşti Com. Moftin
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Domăneşti Com. Moftin
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.11.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
95.700 RON
Rezultat net
81.967 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 95.700 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 95.700 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 12.776 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 82.924 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 81.967 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 87.809 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 87.809 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 1.500 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 86.309 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.642 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 82.167 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active87.809RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale87.809 RON
Datorii totale5.642 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
93,3 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
15,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 95.700 95.700 12.776 82.924 81.967 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 87.809 87.809 0 1.500 86.309

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.642 82.167 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 95.700 RON. Profit: 81.967 RON

Cifra de afaceri: 95.700 RON. Profit: 81.967 RON

Cifra de afaceri
95.700 RON
Profit net
81.967 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.642 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Domăneşti Com. Moftin (SATU MARE)

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Domăneşti Com. Moftin (SATU MARE)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Satu Mare

POS GENERAL CONSTRUCTION S.R.L.
CUI: 50424215CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Cămărzana Com. Cămărzana2024-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.250 RON
Profit
42.084 RON
Angajati
1
ION-VIOREL-NEGRE SRL
CUI: 37273247CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Valea Vinului Com. Valea Vinului2017-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.566 RON
Profit
42.417 RON
Angajati
1
BOINESTEANU BAU S.R.L.
CUI: 27237425CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Boineşti Com. Bixad2010-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.500 RON
Profit
67.011 RON
Angajati
0
ALE SAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43737449CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.322 RON
Profit
327 RON
Angajati
1
ICO REDIL IMPRESA S.R.L.
CUI: 45509048CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Păşunea Mare Com. Călineşti-Oaş2022-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.980 RON
Profit
5.511 RON
Angajati
1
MARIO-RAUL CONSTRUCT SM S.R.L.
CUI: 45492485CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Poiana Codrului Com. Crucişor2022-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.300 RON
Profit
39.045 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Satu Mare

RAHEL S.R.L.
CUI: 50824300CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Mihăieni Com. Acâş2024-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.000 RON
Profit
5.504 RON
Angajati
1
VIG ESTATE S.R.L.
CUI: 50831910CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Vetiş Com. Vetiş2024-11-06
fara e-Factura

Alte firme din Satu Mare

DARMON EXPERT S.R.L.
CUI: 50824327CAEN: 4211
Activ
SATU MARE, Sat Vama Com. Vama2024-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.196 RON
Profit
309.019 RON
Angajati
1
NORBITRANSPORT S.R.L.
CUI: 50824343CAEN: 4939
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.928 RON
Profit
1.034 RON
Angajati
0
HABO NOVA S.R.L.
CUI: 50840489CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Sat Cărăşeu Com. Culciu2024-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DTE FUNIVERSE S.R.L.
CUI: 50649056CAEN: 4791
Activ
SATU MARE, Sat Noroieni Com. Lazuri2024-10-04
fara e-Factura
SOLBET S.R.L.
CUI: 51063984CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-12-20
fara e-Factura
DRAGOŞ INSURANCE S.R.L.
CUI: 48782882CAEN: 6622
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.284 RON
Profit
34.623 RON
Angajati
1
NUCII COMPANY S.R.L.
CUI: 16079559CAEN: 1071
Activ
SATU MARE, Sat Cămărzana Com. Cămărzana2004-01-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. este 50824335.

Unde este sediul CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Domăneşti Com. Moftin, Sat Domăneşti Com. Moftin, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 95.700 RON.

Cati angajati are CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 81.967 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.