Activ

CERTSOFT INT S.R.L.

CUI: 50868196
CIF: 50868196
Reg. Com.: J2024040242004
CAEN: 6392
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 noiembrie 2024 · 1 an
Distribuie:

Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 05:21

Despre CERTSOFT INT S.R.L.

CERTSOFT INT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a" (cod CAEN 6392), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CERTSOFT INT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.051 RON. Profitul net inregistrat a fost de 84.251 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
91.051 RON
Venituri totale
91.256 RON
Cheltuieli totale
6.111 RON
Profit brut
85.145 RON
Profit net
84.251 RON
Marja profit net
92,53%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
89.641 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
6.852 RON
Casa & conturi bănci
82.789 RON
Capital propriu
84.451 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ticuş nr. 1, 32137

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ticuş nr. 1, 32137
Cod poștal: 32137
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ticuş nr. 1, 32137
Cod postal
32137
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.11.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
91.051 RON
Rezultat net
84.251 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 91.051 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 91.256 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.111 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 85.145 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 84.251 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 89.641 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 89.641 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 6.852 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 82.789 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.190 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 84.451 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active89.641RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale89.641 RON
Datorii totale5.190 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,0 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
17,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 91.051 91.256 6.111 85.145 84.251 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 89.641 89.641 0 6.852 82.789

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.190 84.451 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACALINA- CRISTINA GHITAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10441/2026modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 91.051 RON. Profit: 84.251 RON

Cifra de afaceri: 91.051 RON. Profit: 84.251 RON

Cifra de afaceri
91.051 RON
Profit net
84.251 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.190 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCERTSOFT INT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6392 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CERTSOFT INT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6392 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.032026Mentiune · Buletin 10441/2026modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.03.2026

Companie
CERTSOFT INT S.R.L.
CUI
50868196
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.03.2026
Registrul Comerțului
J2024040242004
EUID
ROONRC.J2024040242004
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada TICUŞ, Nr. 1, Bl. M31A, Scara 1, Etaj 2, Ap. 18
Județ
București
Număr încheiere
223937
Data încheierii
17.03.2026
Număr dosar
1077749
Data dosarului
11.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 11.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10441/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6392, Municipiul Bucureşti

ALEXBAKA S.R.L.
CUI: 49678171CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.235 RON
Profit
37.728 RON
Angajati
1
POWER ENERGY INVEST SRL
CUI: 20933063CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.300 RON
Profit
15.614 RON
Angajati
1
COOLINARY S.R.L.
CUI: 49587910CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.983 RON
Profit
55.936 RON
Angajati
1
EPROEXPERT S.R.L.
CUI: 49986198CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.315 RON
Profit
4.298 RON
Angajati
1
CAPITAL SAVE ENERGY SRL
CUI: 34604800CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.439 RON
Profit
84.190 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6392, Municipiul Bucureşti

MEDAI ASSIST S.R.L.
CUI: 50010779CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-04-25
fara e-Factura
SHROOMY BYTE S.R.L.
CUI: 51249961CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2025-02-07
fara e-Factura
LEXGO DIGITAL S.R.L.
CUI: 51731269CAEN: 6392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2025-05-06
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HAN & ANTIGUE DESIGN ART S.R.L.
CUI: 50868188CAEN: 9524
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
2.796 RON
Angajati
0
ZIZI MAGIC LAND S.R.L.
CUI: 50868471CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.500 RON
Profit
1.485 RON
Angajati
0
ARM MALERI NORD S.R.L.
CUI: 50857561CAEN: 4334
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRUST PAPER S.R.L.
CUI: 50876180CAEN: 4676
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOOD PLAN ONE S.R.L.
CUI: 50942756CAEN: 7739
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-11-26
fara e-Factura
LIMA MEDICAL S.R.L.
CUI: 49716313CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-03-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CERTSOFT INT S.R.L.?

CUI-ul CERTSOFT INT S.R.L. este 50868196.

Unde este sediul CERTSOFT INT S.R.L.?

CERTSOFT INT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Ticuş nr. 1, 32137, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CERTSOFT INT S.R.L.?

CERTSOFT INT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CERTSOFT INT S.R.L. in 2024?

In 2024, CERTSOFT INT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.051 RON.

Cati angajati are CERTSOFT INT S.R.L.?

CERTSOFT INT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CERTSOFT INT S.R.L.?

CERTSOFT INT S.R.L. are codul CAEN principal 6392 (Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a).

Ce profit a inregistrat CERTSOFT INT S.R.L. in 2024?

CERTSOFT INT S.R.L. a inregistrat un profit net de 84.251 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.