Inactiv

SIMPLE MANAGMENT S.R.L.

CUI: 50953046
CIF: 50953046
Reg. Com.: J2024044869003
CAEN: 6290
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 noiembrie 2024 · 1 an
Inactivă din: 27 august 2026
Distribuie:

Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:17

Despre SIMPLE MANAGMENT S.R.L.

SIMPLE MANAGMENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei" (cod CAEN 6290), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din august 2026).

In 2024, SIMPLE MANAGMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 184.393 RON. Profitul net inregistrat a fost de 175.790 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
184.393 RON
Venituri totale
184.422 RON
Cheltuieli totale
3.211 RON
Profit brut
181.211 RON
Profit net
175.790 RON
Marja profit net
95,33%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
184.289 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
101.376 RON
Casa & conturi bănci
82.913 RON
Capital propriu
175.800 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 195

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 195
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 195
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
27 august 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
184.393 RON
Rezultat net
175.790 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 184.393 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 184.422 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.211 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 181.211 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 175.790 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 184.289 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 184.289 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 101.376 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 82.913 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.530 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 175.800 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active184.289RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale184.289 RON
Datorii totale8.530 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
95,4 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
21,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 184.393 184.422 3.211 181.211 175.790 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 184.289 184.289 0 101.376 82.913

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.530 175.800 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DPDavid Paul F HuysmansadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19876/2026modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 184.393 RON. Profit: 175.790 RON

Cifra de afaceri: 184.393 RON. Profit: 175.790 RON

Cifra de afaceri
184.393 RON
Profit net
175.790 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.530 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIMPLE MANAGMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SIMPLE MANAGMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.052026Mentiune · Buletin 19876/2026modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.05.2026

Companie
SIMPLE MANAGMENT S.R.L.
CUI
50953046
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.05.2026
Registrul Comerțului
J2024044869003
EUID
ROONRC.J2024044869003
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Calea MOŞILOR, Nr. 195, Bl. 1bis, Etaj 5, Ap. unit. 17
Județ
București
Număr încheiere
418164
Data încheierii
22.05.2026
Număr dosar
2028223
Data dosarului
19.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mirela Ungureanu

Subiecte

modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic din 15.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19876/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

STEFANINI ROMANIA SRL
CUI: 16139707CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
359.327.793 RON
Profit
7.574.366 RON
Angajati
1305
CANCOM ROMANIA S.R.L.
CUI: 25416050CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.062.250 RON
Profit
6.937.920 RON
Angajati
43
MEDIAPOSTE HIT MAIL S.A.
CUI: 13351917CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.075.863 RON
Profit
4.893.244 RON
Angajati
199
BOOSTEROID GAMES S.R.L.
CUI: 31715471CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.345.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTRAROM SA
CUI: 4879159CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.223.970 RON
Profit
58.303 RON
Angajati
256
M247 EUROPE SRL
CUI: 30203422CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.558.153 RON
Profit
30.877.252 RON
Angajati
70
CERTSIGN SA
CUI: 18288250CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.560.732 RON
Profit
15.720.534 RON
Angajati
274
TEADS STUDIO SRL
CUI: 18487104CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.489.770 RON
Profit
20.090.206 RON
Angajati
36
TOBII S.R.L.
CUI: 11699495CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1999-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.595.214 RON
Profit
4.211.295 RON
Angajati
162

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIMPLE MANAGMENT S.R.L.?

CUI-ul SIMPLE MANAGMENT S.R.L. este 50953046.

Unde este sediul SIMPLE MANAGMENT S.R.L.?

SIMPLE MANAGMENT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 195, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SIMPLE MANAGMENT S.R.L.?

SIMPLE MANAGMENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIMPLE MANAGMENT S.R.L. in 2024?

In 2024, SIMPLE MANAGMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 184.393 RON.

Cati angajati are SIMPLE MANAGMENT S.R.L.?

SIMPLE MANAGMENT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SIMPLE MANAGMENT S.R.L.?

SIMPLE MANAGMENT S.R.L. are codul CAEN principal 6290 (Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei).

Ce profit a inregistrat SIMPLE MANAGMENT S.R.L. in 2024?

SIMPLE MANAGMENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 175.790 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.