Radiat

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.

CUI: 50962184
CIF: 50962184
Reg. Com.: J2024045411007
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 2024 · 1 an
Radiată din: 6 aprilie 2026
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:51

Despre QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din aprilie 2026).

In 2024, QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 117.523 RON. Profitul net inregistrat a fost de 113.271 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (135.808 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
117.523 RON
Venituri totale
117.523 RON
Cheltuieli totale
3.101 RON
Profit brut
114.422 RON
Profit net
113.271 RON
Marja profit net
96,38%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
249.279 RON
Stocuri
115 RON
Creanțe
244.445 RON
Casa & conturi bănci
4.719 RON
Capital propriu
113.471 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 51
Detalii adresacamera 1
Telefon0744494106

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 51
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 51
Detalii
camera 1
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
6 aprilie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 06.04.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2025 - 6 aprilie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
117.523 RON
Rezultat net
113.271 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 117.523 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 117.523 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.101 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 114.422 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 113.271 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 249.279 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 249.279 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 115 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 244.445 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.719 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 135.808 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 113.471 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active249.279RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale249.279 RON
Datorii totale135.808 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
45,4 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 117.523 117.523 3.101 114.422 113.271 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 249.279 249.279 115 244.445 4.719

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 135.808 113.471 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
QIQUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. prin OCTAVIAN DAN PANTIŞadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 13030/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 117.523 RON. Profit: 113.271 RON

Cifra de afaceri: 117.523 RON. Profit: 113.271 RON

Cifra de afaceri
117.523 RON
Profit net
113.271 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
135.808 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataQUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.042026Radiere · Buletin 13030/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI
50962184
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
06.04.2026
Registrul Comerțului
J2024045411007
EUID
ROONRC.J2024045411007
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Bulevardul (Bld) PRIMĂVERII, Nr. 51, camera 1, Etaj 4+Mansarda,
Județ
București
Număr încheiere
282986
Data încheierii
03.04.2026
Număr dosar
1386486
Data dosarului
31.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Stefanita Adrian Cristache
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 13030/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti

SHAPE ROBOTICS ROMANIA S.R.L.
CUI: 37732242CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.109.448 RON
Profit
26.220.062 RON
Angajati
14
CLAIM EXPERT SERVICES S.R.L.
CUI: 24814049CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.523.519 RON
Profit
792.155 RON
Angajati
271
ASCENDIS CONSULTING SRL
CUI: 9398288CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.119.520 RON
Profit
6.016.254 RON
Angajati
18
VOCEA PARINTILOR SRL
CUI: 37618869CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.078.275 RON
Profit
4.348.424 RON
Angajati
88
ASIT SERVICES SRL
CUI: 12106146CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.468.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
ILBAH STUDIO SRL
CUI: 30983506CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.414.543 RON
Profit
1.345.348 RON
Angajati
33
SKILLAB ACADEMY S.R.L.
CUI: 48167349CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.975.431 RON
Profit
0 RON
Angajati
33
MASTERBROK S.A.
CUI: 30900810CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.888.910 RON
Profit
1.910.991 RON
Angajati
4
ECDL ROMANIA SA
CUI: 14541553CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.104.859 RON
Profit
1.822.079 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.?

CUI-ul QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. este 50962184.

Unde este sediul QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.?

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 51, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.?

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. in 2024?

In 2024, QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 117.523 RON.

Cati angajati are QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.?

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L.?

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. in 2024?

QUALIANS INTERNATIONAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 113.271 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.