Activ Plătitor TVA

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CUI: 51018258
CIF: RO51018258
Reg. Com.: J2024048216003
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 decembrie 2024 · 1 an
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 05:48

Despre JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Costi Com. Vânători, judetul GALAŢI, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
42.961 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
8.183 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.183 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-42.761 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Str. Energiei nr. 5D
Telefon0753347946

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Str. Energiei nr. 5D
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Str. Energiei nr. 5D
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.12.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2024 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-42.961 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 42.961 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 42.961 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 42.961 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.183 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.183 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 8.183 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 50.944 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -42.761 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.183RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

622,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.183 RON
Datorii totale50.944 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-522,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 42.961 0 0 42.961 42.961

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 8.183 8.183 0 8.183 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 50.944 -42.761 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2024 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2024 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.961 RON
Angajati
1
Datorii
50.944 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Costi Com. Vânători (GALAŢI)

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Costi Com. Vânători (GALAŢI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Galaţi

YSY BOOTH S.R.L.
CUI: 50909229CAEN: 9329
Activ
GALAŢI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Tudor Vladimirescu2024-11-20
fara e-Factura
JOYLAND VISION S.R.L.
CUI: 50708381CAEN: 9329
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.124 RON
Profit
80.459 RON
Angajati
1
LUXPATI S.R.L.
CUI: 51435557CAEN: 9329
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2025-03-12
fara e-Factura

Alte firme din Galaţi

CGSELL S.R.L.
CUI: 51018266CAEN: 4791
Activ
GALAŢI, Sat Independenţa Com. Independenţa2024-12-11
fara e-Factura
BIGDATA MATRIX S.R.L.
CUI: 50873508CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.730 RON
Profit
20.857 RON
Angajati
1
SPINFLEX LAURA S.R.L.
CUI: 49672314CAEN: 9313
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.635 RON
Profit
1.995 RON
Angajati
1
JOBILIA S.R.L.
CUI: 52356451CAEN: 8240
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2025-08-20
fara e-Factura
COSGET ELMAR 2002 SRL
CUI: 35719999CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Matca Com. Matca2016-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.076.364 RON
Profit
530.699 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

CUI-ul JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este 51018258.

Unde este sediul JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul in Romania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Str. Energiei nr. 5D, Sat Costi Com. Vânători, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ in 2024?

In 2024, JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ in 2024?

JOSHUA KIDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a inregistrat o pierdere neta de 42.961 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.