Activ

SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 51027973
CIF: 51027973
Reg. Com.: F2024018551008
CAEN: 4939
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 12 decembrie 2024 · 1 an
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Despre SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos, judetul VASLUI, infiintata in 2024 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4939, Vaslui

VERTRANTIS SRL
CUI: 13707756CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2001-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.467.388 RON
Profit
0 RON
Angajati
27
ANTA95 SRL
CUI: 7968722CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Mun. Huşi1995-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.941.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
CALLY SRL
CUI: 5270382CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Orş. Negreşti1994-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.383.873 RON
Profit
20.423 RON
Angajati
5
GISAN TUR SRL
CUI: 13775955CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2001-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.159.011 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOTNARU TRAVEL TOUR SRL
CUI: 34254895CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Sat Drânceni Com. Drânceni2015-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.121.315 RON
Profit
98.817 RON
Angajati
3
EUROMERCAR SRL
CUI: 16877011CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Sat Viişoara Com. Viişoara2004-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.055.383 RON
Profit
23.568 RON
Angajati
9
ARGOSTIL COMTUR SRL
CUI: 15540297CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2003-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
836.515 RON
Profit
13.535 RON
Angajati
7
LIVIMIN SRL
CUI: 9916614CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Sat Gârceni Com. Gârceni1997-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
691.833 RON
Profit
54.741 RON
Angajati
4
DOTICORS TRAVEL S.R.L.
CUI: 49328273CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
648.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
S & DOMINIC TRANS S.R.L.
CUI: 48426800CAEN: 4939
Activ
VASLUI, Sat Igeşti Com. Blăgeşti2023-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.433 RON
Profit
133.746 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 51027973.

Cand a fost infiintata SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2024 (1 ani de activitate).

Ce activitate are SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SOFRON CONSTANTIN-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
23 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
23 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.