Activ

POP ANDREI-STELIAN P.F.A.

CUI: 51169153
CIF: 51169153
Reg. Com.: F2025001850003
CAEN: 3311
Formă: Necunoscut
Înființată: 27 ianuarie 2025 · 1 an
Distribuie:

Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 05:50

Despre POP ANDREI-STELIAN P.F.A.

POP ANDREI-STELIAN P.F.A. este o necunoscut cu sediul in Sat Săsar Com. Recea, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal" (cod CAEN 3311), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea, Str. Dâmbu Morii nr. 53

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea, Str. Dâmbu Morii nr. 53
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea, Str. Dâmbu Morii nr. 53
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.01.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOP ANDREI-STELIAN P.F.A. (Necunoscut) - CAEN 3311 in Sat Săsar Com. Recea (MARAMUREŞ)

POP ANDREI-STELIAN P.F.A. (Necunoscut) - CAEN 3311 in Sat Săsar Com. Recea (MARAMUREŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3311, Maramureş

METALCONFEX PROD SRL
CUI: 15700223CAEN: 3311
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2003-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.463.752 RON
Profit
1.003.648 RON
Angajati
17
RONGO IMPEX S.R.L.
CUI: 5783450CAEN: 3311
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.994.293 RON
Profit
2.518.614 RON
Angajati
9
ANDMET IMPEX SRL
CUI: 8822597CAEN: 3311
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1996-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
524.674 RON
Profit
5.690 RON
Angajati
4
MAINDAS SRL-D
CUI: 38348976CAEN: 3311
Activ
MARAMUREŞ, Sat Repedea Com. Repedea2017-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.219 RON
Profit
8.732 RON
Angajati
1
FKE STRUNG S.R.L.
CUI: 45722703CAEN: 3311
Activ
MARAMUREŞ, Sat Coltău Com. Coltău2022-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIHALCA STING SERV SRL
CUI: 24677910CAEN: 3311
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2008-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FIRE ATAC DDD SRL
CUI: 37569650CAEN: 3311
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2017-05-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POP ANDREI-STELIAN P.F.A.?

CUI-ul POP ANDREI-STELIAN P.F.A. este 51169153.

Unde este sediul POP ANDREI-STELIAN P.F.A.?

POP ANDREI-STELIAN P.F.A. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea, Str. Dâmbu Morii nr. 53, Sat Săsar Com. Recea, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata POP ANDREI-STELIAN P.F.A.?

POP ANDREI-STELIAN P.F.A. a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are POP ANDREI-STELIAN P.F.A.?

POP ANDREI-STELIAN P.F.A. are codul CAEN principal 3311 (Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.