Activ Furnizor SEAP

GREEN TECH SECURITY S.R.L.

CUI: 51188082
CIF: 51188082
Reg. Com.: J2025005420004
CAEN: 8009
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 ianuarie 2025 · 1 an
Distribuie:

Alte activități de protecție n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 8 octombrie 2026 la 02:28

Despre GREEN TECH SECURITY S.R.L.

GREEN TECH SECURITY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus, judetul VASLUI, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de protecție n.c.a." (cod CAEN 8009), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, GREEN TECH SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.855 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
29.855 RON
Venituri totale
29.855 RON
Cheltuieli totale
33.701 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
128 RON
Active circulante
15.862 RON
Stocuri
1.541 RON
Creanțe
1.500 RON
Casa & conturi bănci
12.821 RON
Capital propriu
-3.646 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus
Telefon0740496109

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.01.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2025 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
29.855 RON
Rezultat net
-3.846 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 29.855 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 29.855 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 33.701 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.846 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.846 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 128 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 15.862 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 15.990 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.541 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 1.500 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.821 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.636 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.646 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active15.990RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

122,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale15.990 RON
Datorii totale19.636 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-22,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 29.855 29.855 33.701 0 0 3.846 3.846

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 128 15.862 15.990 1.541 1.500 12.821

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 19.636 -3.646 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AŞANDREI- ŞTEFAN GHIGAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30880/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10346/2026sedii secundare

2025 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 29.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.855 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.846 RON
Angajati
1
Datorii
19.636 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGREEN TECH SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8009 in Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus (VASLUI)

GREEN TECH SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8009 in Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus (VASLUI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.082026Mentiune · Buletin 30880/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GREEN TECH SECURITY S.R.L.
CUI
51188082
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.08.2026
Registrul Comerțului
J2025005420004
EUID
ROONRC.J2025005420004
Sediu
Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de Sus, Jud. Vaslui, Nr. 50
Județ
Vaslui
Număr încheiere
650379
Data încheierii
17.08.2026
Număr dosar
3097845
Data dosarului
06.08.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
Mariana Bunda

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 06.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 2 din 06.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30880/2026 (PDF)
17.032026Mentiune · Buletin 10346/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
GREEN TECH SECURITY S.R.L.
CUI
51188082
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.03.2026
Registrul Comerțului
J2025005420004
EUID
ROONRC.J2025005420004
Sediu
Jud. Vaslui, Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de Sus, Nr. 50
Județ
Vaslui
Număr încheiere
223721
Data încheierii
17.03.2026
Număr dosar
1055851
Data dosarului
10.03.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
LARISA MANUELA UNGUREANU

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2 din 09.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10346/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0
Achiziții directe
1

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
2 februarie 2025
Reprezentant legal
GHIGA ANDREI STEFAN

Catalog electronic

Produse publicate
8
Valide
8
Neexpirate
8
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 1000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
100222831
CUI
51188082
Denumire în SEAP
GREEN TECH SECURITY
Persoană de contact
GHIGA ANDREI
Adresă
Strada: MUNCII, Nr. 50, Sector: -, Judet: Vaslui, Localitate: Muntenii de Sus, Cod postal: 737512
Localitate
Muntenii de Sus
Județ
Vaslui
Cod poștal
737512
Telefon
+40 740496109
Date preluate la
8 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 8 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8009, Vaslui

MAXSECURITY S.R.L.
CUI: 48973106CAEN: 8009
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2023-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.974 RON
Profit
209 RON
Angajati
1
CONTROL HOME SECURITY S.R.L.
CUI: 47736799CAEN: 8009
Activ
VASLUI, Orş. Negreşti2023-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.531 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Vaslui

ANDTEO FOREST S.R.L.
CUI: 50965636CAEN: 0220
Activ
VASLUI, Sat Giurcani Com. Găgeşti2024-11-29
fara e-Factura
EUROCEP S.R.L.
CUI: 51428185CAEN: 4933
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2025-03-11
fara e-Factura
EURO COZ-DUMI S.R.L.
CUI: 48446254CAEN: 4933
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2023-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.316 RON
Profit
10.637 RON
Angajati
0
VELOVET S.R.L.
CUI: 54439472CAEN: 7500
Activ
VASLUI, Sat Zorleni Com. Zorleni2026-04-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GREEN TECH SECURITY S.R.L.?

CUI-ul GREEN TECH SECURITY S.R.L. este 51188082.

Unde este sediul GREEN TECH SECURITY S.R.L.?

GREEN TECH SECURITY S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus, Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata GREEN TECH SECURITY S.R.L.?

GREEN TECH SECURITY S.R.L. a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GREEN TECH SECURITY S.R.L. in 2025?

In 2025, GREEN TECH SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.855 RON.

Cati angajati are GREEN TECH SECURITY S.R.L.?

GREEN TECH SECURITY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are GREEN TECH SECURITY S.R.L.?

GREEN TECH SECURITY S.R.L. are codul CAEN principal 8009 (Alte activități de protecție n.c.a.).

Ce profit a inregistrat GREEN TECH SECURITY S.R.L. in 2025?

GREEN TECH SECURITY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.846 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
8 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.