Activ

ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 51235192
CIF: 51235192
Reg. Com.: F2025003366007
CAEN: 0130
Formă: Necunoscut
Înființată: 6 februarie 2025 · 1 an
Distribuie:

Cultivarea plantelor pentru înmulţire

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 05:57

Despre ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Locusteni Com. Daneţi, judetul DOLJ, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea plantelor pentru înmulţire" (cod CAEN 0130), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Locusteni Com. Daneţi, Str. Principală nr. 173
Telefon0742211377

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Locusteni Com. Daneţi, Str. Principală nr. 173
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Locusteni Com. Daneţi, Str. Principală nr. 173
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 05.02.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0130 in Sat Locusteni Com. Daneţi (DOLJ)

ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0130 in Sat Locusteni Com. Daneţi (DOLJ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0130, Dolj

CDF CRAIU CONSTRUCT SRL
CUI: 32842384CAEN: 0130
Activ
DOLJ, Sat Coşoveni Com. Coşoveni2014-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.359.066 RON
Profit
407.950 RON
Angajati
17
GAMA O.M.G. SRL
CUI: 15320330CAEN: 0130
Activ
DOLJ, Orş. Dăbuleni2003-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.199.736 RON
Profit
576.453 RON
Angajati
20
VERDI PARTNERS S.R.L.
CUI: 47280160CAEN: 0130
Activ
DOLJ, Com. Pieleşti2022-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.621.098 RON
Profit
233.237 RON
Angajati
16
OLTENIA PEPINIERE S.R.L.
CUI: 41980181CAEN: 0130
Activ
DOLJ, Sat Călăraşi Com. Călăraşi2019-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
598.455 RON
Profit
2.761 RON
Angajati
5
FLORAFRUCT SRL
CUI: 22790261CAEN: 0130
Activ
DOLJ, Sat Valea Lungului Com. Breasta2007-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.270 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AGROKIV S.R.L.
CUI: 49322823CAEN: 0130
Activ
DOLJ, Orş. Dăbuleni2023-12-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 51235192.

Unde este sediul ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, DOLJ, Sat Locusteni Com. Daneţi, Str. Principală nr. 173, Sat Locusteni Com. Daneţi, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŞELARU LEONTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0130 (Cultivarea plantelor pentru înmulţire).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.