Activ

DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 51302038
CIF: 51302038
Reg. Com.: F2025004908000
CAEN: 8559
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 17 februarie 2025 · 1 an
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Despre DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Umbrăreşti-Deal Com. Umbrăreşti, judetul GALAŢI, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 17.02.2025
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8559, Galaţi

LIGHT AND LOVE ACADEMY S.R.L.
CUI: 47677250CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.921.526 RON
Profit
1.126.845 RON
Angajati
2
MODITECH LS INFO S.R.L.
CUI: 41456676CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2019-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.020.645 RON
Profit
147.150 RON
Angajati
3
TOP EDUCATION S.R.L.
CUI: 47011090CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2022-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
869.791 RON
Profit
354.243 RON
Angajati
1
MAB FOOD FAIRY SRL
CUI: 36769863CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2016-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.907 RON
Profit
192.173 RON
Angajati
1
NEWINFO COMPANY SRL
CUI: 12791251CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2000-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.809 RON
Profit
144.686 RON
Angajati
3
PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL
CUI: 31210312CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.211 RON
Profit
250.701 RON
Angajati
1
ARS LUMINA S.R.L.
CUI: 41136302CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2019-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.542 RON
Profit
151.628 RON
Angajati
1
SAT INTERNAŢIONAL S.R.L.
CUI: 50123077CAEN: 8559
Activ
GALAŢI, Sat Slobozia Conachi Com. Slobozia Conachi2024-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.630 RON
Profit
276.627 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 51302038.

Cand a fost infiintata DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DĂNĂILĂ MIOARA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
11 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.