Activ

ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 51444709
CIF: 51444709
Reg. Com.: F2025008185001
CAEN: 1421
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 13 martie 2025 · 1 an
Distribuie:

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte

Surse și actualizare

Despre ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Urecheşti Com. Urecheşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte" (cod CAEN 1421), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 13.03.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1421, Vrancea

PANDORA PROD SRL
CUI: 6704285CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1995-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.513.991 RON
Profit
2.975.363 RON
Angajati
782
SIMIZ FASHION SRL
CUI: 33424193CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2014-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.489.788 RON
Profit
9.391.324 RON
Angajati
701
INCOM-VRANCO SA
CUI: 5019225CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1993-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.050.662 RON
Profit
635.922 RON
Angajati
409
MANTRA S.R.L.
CUI: 15825928CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.243.216 RON
Profit
2.327.181 RON
Angajati
105
SORSTE SA
CUI: 6704250CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1995-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.126.463 RON
Profit
63.320 RON
Angajati
46
RO-DESIGN SRL
CUI: 9382494CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Orş. Mărăşeşti1997-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.599.932 RON
Profit
919.113 RON
Angajati
109
ELSIMA CONF SRL
CUI: 5810555CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1994-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.099.304 RON
Profit
1.432.072 RON
Angajati
105
JELP SRL
CUI: 25701013CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2009-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.171.269 RON
Profit
42.732 RON
Angajati
46
PRIORIS SRL
CUI: 15818700CAEN: 1421
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.081.859 RON
Profit
384.407 RON
Angajati
40

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 51444709.

Cand a fost infiintata ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANICOLAE GEORGEL-PAUL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1421 (Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
8 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.