Activ

EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L.

CUI: 51505695
CIF: 51505695
Reg. Com.: J2025020948006
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 martie 2025 · 1 an
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 06:50

Despre EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L.

EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Huşi, judetul VASLUI, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Grădinari nr. 26
Detalii adresa(fost nr. .22). camera 1

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Grădinari nr. 26
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Grădinari nr. 26
Detalii
(fost nr. .22). camera 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.03.2025
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Istoric modificări capital

DatăTip operațiune Capital social
24.03.2025Inmatriculare 200 LEI

Persoane asociate

3 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCIOBOTARU CĂTĂLINfondatorRomâniaVaslui
DSDUMITRU SORINA-LARISAfondatorRomâniaIlfov
CCCIOBOTARU CĂTĂLINadministratorRomâniaVaslui

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2025 2 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Huşi (VASLUI)

EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Huşi (VASLUI)

data publicăriiPublicații ONRCInmatriculare — Buletin 11944/2025Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Jud. Vaslui, Municipiul Huşi, Strada GRĂDINARI, Nr. 26, FOST NR.22,CAMERA 1

Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Jud. Vaslui, Municipiul Huşi, Strada GRĂDINARI, Nr. 26, FOST NR.22,CAMERA 1

Capital social
200 LEI
CAEN
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
Deschide înregistrarea completă
2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.032025Inmatriculare · Buletin 11944/2025Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
Companie
EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L.
CUI
51505695
Tip în sursă
NewRegistration
Data buletinului
24.03.2025
Registrul Comerțului
J2025020948006
EUID
ROONRC.J2025020948006
Sediu
Jud. Vaslui, Municipiul Huşi, Strada GRĂDINARI, Nr. 26, FOST NR.22,CAMERA 1
Județ
Vaslui
Număr încheiere
259648
Data încheierii
24.03.2025
Număr dosar
928372
Data dosarului
10.03.2025
Tribunal
Vaslui
Registrator
LARISA MANUELA UNGUREANU
Grupă CAEN
702: Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
CAEN principal
7020
Activitate
Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
Capital social
200 LEI

Fondatori menționați

  • CIOBOTARU CĂTĂLIN · fondator · România · Vaslui · Municipiul Huşi
  • DUMITRU SORINA-LARISA · fondator · România · Ilfov · Dudu

Administratori menționați

  • CIOBOTARU CĂTĂLIN · administrator · România · Vaslui · Municipiul Huşi
Vezi Buletinul ONRC nr. 11944/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Vaslui

IP PARALEGAL SERVICES S.R.L.
CUI: 49999155CAEN: 7020
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2024-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.999 RON
Profit
27.162 RON
Angajati
1
MIRT S.R.L.
CUI: 51744498CAEN: 7020
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2025-05-08
fara e-Factura
ICHIVAS CONSULTING S.R.L.
CUI: 49907585CAEN: 7020
Activ
VASLUI, Sat Bălteni Com. Bălteni2024-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.200 RON
Profit
19.175 RON
Angajati
0

Alte firme din Vaslui

ZEN ENERGY S.R.L.
CUI: 51504398CAEN: 3512
Activ
VASLUI, Sat Zorleni Com. Zorleni2025-03-24
fara e-Factura
WEBKATZ S.R.L.
CUI: 51522750CAEN: 7412
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2025-03-26
fara e-Factura
GND GYM CLUB S.R.L.
CUI: 51197668CAEN: 9313
Activ
VASLUI, Sat Dumeşti Com. Dumeşti2025-01-30
fara e-Factura
CLUB TOMA AUTOPARTS S.R.L.
CUI: 48618163CAEN: 4782
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2023-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.966 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L.?

CUI-ul EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L. este 51505695.

Unde este sediul EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L.?

EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Grădinari nr. 26, Mun. Huşi, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L.?

EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L. a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L.?

EURO STRATEGII CONSULTANTA S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.