Activ

AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 51582531
CIF: 51582531
Reg. Com.: F2025011483006
CAEN: 2812
Formă: Necunoscut
Înființată: 4 aprilie 2025 · 1 an
Distribuie:

Fabricarea de motoare hidraulice

Surse și actualizare

Actualizat: 8 octombrie 2026 la 02:48

Despre AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de motoare hidraulice" (cod CAEN 2812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare, CIOLT nr. 128C

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare, CIOLT nr. 128C
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare, CIOLT nr. 128C
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 04.04.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 2812 in Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare (MARAMUREŞ)

AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 2812 in Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare (MARAMUREŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 2812, Maramureş

ALBATROS SRL
CUI: 2953593CAEN: 2812
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.213.391 RON
Profit
237.770 RON
Angajati
9

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 51582531.

Unde este sediul AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare, CIOLT nr. 128C, Sat Ciolt Orş. Şomcuta Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

AGOŞTON VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 2812 (Fabricarea de motoare hidraulice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
8 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.