Activ Plătitor TVA

CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 51592977
CIF: RO51592977
Reg. Com.: F2025011767001
CAEN: 5520
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 7 aprilie 2025 · 1 an
Distribuie:

Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 08:11

Despre CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Utvin Com. Sânmihaiu Român, judetul TIMIŞ, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată" (cod CAEN 5520), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 07.04.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5520, Timiş

AMEDEEA ACCOMODATION S.R.L.
CUI: 38726834CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.804.962 RON
Profit
1.709.962 RON
Angajati
7
PANFY ŞI FLORIN SRL
CUI: 27239515CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Orş. Buziaş2010-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.101.310 RON
Profit
313.675 RON
Angajati
8
HOTEL ROCO 2001 SRL
CUI: 14178394CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Sat Izvin Orş. Recaş2001-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.980.456 RON
Profit
198.548 RON
Angajati
7
TANDIA SISTEM S.R.L.
CUI: 44432060CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.969.604 RON
Profit
50.234 RON
Angajati
1
POPASUL CAPRIOAREI SRL
CUI: 24449059CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Sat Pădureni Com. Pădureni2008-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.960.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
TITUS SRL
CUI: 14644680CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.932.723 RON
Profit
184.905 RON
Angajati
18
REMO CONSTRUCT SRL
CUI: 23717900CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2008-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
990.760 RON
Profit
7.708 RON
Angajati
7
VIFA ACCOMODATION S.R.L.
CUI: 45719783CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
971.763 RON
Profit
211.762 RON
Angajati
3
NOE RESIDENCE HOTEL S.R.L.
CUI: 41639738CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
850.340 RON
Profit
568.270 RON
Angajati
3
SERENITY ROCKS S.R.L.
CUI: 41450487CAEN: 5520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
763.109 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 51592977.

Cand a fost infiintata CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CAUTIŞ ESTER-PETRONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 5520 (Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.