Activ

IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 51610160
CIF: 51610160
Reg. Com.: F2025012183004
CAEN: 5232
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 9 aprilie 2025 · 1 an
Distribuie:

Activităţi de intermediere pentru transportul de pasageri

Surse și actualizare

Despre IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de intermediere pentru transportul de pasageri" (cod CAEN 5232), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 09.04.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 51610160.

Cand a fost infiintata IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IONESCU GH ELENA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 5232 (Activităţi de intermediere pentru transportul de pasageri).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
2 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
2 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.