Activ

SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 51817131
CIF: 51817131
Reg. Com.: F2025017567005
CAEN: 3212
Formă: Necunoscut
Înființată: 20 mai 2025 · 1 an
Distribuie:

Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 07:53

Despre SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase" (cod CAEN 3212), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Berceni nr. 104-104K, 42092
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0733689431

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Berceni nr. 104-104K, 42092
Cod poștal: 42092
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Berceni nr. 104-104K, 42092
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
42092
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 20.05.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 3212 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 3212 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3212, Municipiul Bucureşti

SAFIR 94 IMPEX SRL
CUI: 5624471CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.274.954 RON
Profit
790.781 RON
Angajati
20
THEODOROS ART&CRAFT S.R.L.
CUI: 47166574CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.803.606 RON
Profit
1.284.102 RON
Angajati
1
CAMELIAN JEWELRY S.R.L.
CUI: 42636772CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
960.429 RON
Profit
27.767 RON
Angajati
1
PERFECT TEAM BUSINESS SRL
CUI: 23401885CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
954.087 RON
Profit
15.210 RON
Angajati
2
DIXI BIJOU SRL
CUI: 15366086CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
927.879 RON
Profit
93.331 RON
Angajati
6
VERIGHETE ATCOM SRL
CUI: 32458112CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
882.362 RON
Profit
34.150 RON
Angajati
2
MOOGU DESIGN SRL
CUI: 31774540CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.387 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIAMONDS GROUP S.R.L.
CUI: 49153538CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
683.650 RON
Profit
244.980 RON
Angajati
1
CAMILIUM INVEST SRL
CUI: 28598436CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.627 RON
Profit
123.681 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 51817131.

Unde este sediul SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Berceni nr. 104-104K, 42092, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SALDINGER-MARINOF PATRICIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 3212 (Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.