Activ

NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 51855496
CIF: 51855496
Reg. Com.: F2025018659008
CAEN: 4775
Formă: Necunoscut
Înființată: 26 mai 2025 · 1 an
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 07:51

Despre NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Tărian Com. Girişu de Criş, judetul BIHOR, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie" (cod CAEN 4775), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Tărian Com. Girişu de Criş, Str. Principală nr. 55
Telefon0746029704

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Tărian Com. Girişu de Criş, Str. Principală nr. 55
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Tărian Com. Girişu de Criş, Str. Principală nr. 55
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4775 in Sat Tărian Com. Girişu de Criş (BIHOR)

NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4775 in Sat Tărian Com. Girişu de Criş (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4775, Bihor

PRO BEAUTY RETAIL S.R.L.
CUI: 40361357CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.512.185 RON
Profit
2.365.806 RON
Angajati
41
BRUMICO SRL
CUI: 29165139CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Orş. Aleşd2011-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.412.166 RON
Profit
398.929 RON
Angajati
9
CRYSTAL TOP COSMETICS S.R.L.
CUI: 39126994CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.918.879 RON
Profit
509.432 RON
Angajati
7
EX STUDIO SRL
CUI: 19189270CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.632.181 RON
Profit
218.978 RON
Angajati
15
NOLIA BEAUTY SRL
CUI: 36392436CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.384.639 RON
Profit
679.294 RON
Angajati
10
EMERIGOS SRL
CUI: 15339782CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2003-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.758.883 RON
Profit
655.473 RON
Angajati
15
KAVALENTE SRL
CUI: 11458683CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1999-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.843.885 RON
Profit
198.802 RON
Angajati
8
HEMERAMA & CO S.R.L.
CUI: 44220695CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Sat Cihei Com. Sânmartin2021-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.482.123 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
BIO MAGIC LINE SRL
CUI: 12512110CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1999-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.126.494 RON
Profit
5.964 RON
Angajati
3
FAKO BRANDS S.R.L.
CUI: 48065403CAEN: 4775
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
947.309 RON
Profit
115.701 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 51855496.

Unde este sediul NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BIHOR, Sat Tărian Com. Girişu de Criş, Str. Principală nr. 55, Sat Tărian Com. Girişu de Criş, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NICOARĂ CAMELIA-ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4775 (Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.