Activ

BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 51921239
CIF: 51921239
Reg. Com.: F2025020466007
CAEN: 5621
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 5 iunie 2025 · 1 an
Distribuie:

Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

Surse și actualizare

Despre BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente" (cod CAEN 5621), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 05.06.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5621, Constanţa

JOB 4 LIFE SRL
CUI: 30024737CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2012-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.541.084 RON
Profit
1.468.799 RON
Angajati
145
COSIDRA FOOD SRL
CUI: 25807139CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.605.630 RON
Profit
729.746 RON
Angajati
41
I&I FOODRIVE S.R.L.
CUI: 42921655CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2020-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.583.519 RON
Profit
373.556 RON
Angajati
13
COLDAM DELIVERY SRL
CUI: 35223820CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.347.960 RON
Profit
1.133.625 RON
Angajati
10
GRG CATERING GLOBAL SRL
CUI: 29033553CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.128.373 RON
Profit
707.271 RON
Angajati
15
PANDA EXPRESS FOOD SRL
CUI: 30768761CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2012-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.544.272 RON
Profit
163.997 RON
Angajati
12
KATERING EVENT S.R.L.
CUI: 37934047CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.495.012 RON
Profit
571.162 RON
Angajati
6
HERMES DELIVERY S.R.L.
CUI: 40143484CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2018-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.404.829 RON
Profit
25.234 RON
Angajati
16
ALMADA INVEST SRL
CUI: 23747979CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.130.376 RON
Profit
480.917 RON
Angajati
9
TASTE-IT EVENTS & CATERING SRL
CUI: 26721302CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa2010-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.104.493 RON
Profit
0 RON
Angajati
9

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 51921239.

Cand a fost infiintata BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BĂLAN M.I. ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 5621 (Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.