Activ Plătitor TVAe‑Factură

VALECS SRL

CUI: 5242382
CIF: RO5242382
Reg. Com.: J29/367/1994
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 februarie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:27

Despre VALECS SRL

VALECS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, judetul PRAHOVA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VALECS SRL a raportat o cifra de afaceri de 254.204 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 278.539 RON in 2008 la 254.204 RON in 2024. Datoriile raportate (780.873 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
254.204 RON
Venituri totale
254.783 RON
Cheltuieli totale
260.220 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1 RON
Active circulante
218.901 RON
Stocuri
83.379 RON
Creanțe
30.402 RON
Casa & conturi bănci
105.120 RON
Capital propriu
-548.516 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Crângului nr. 103, 107592
Telefon0722433547

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Crângului nr. 103, 107592
Cod poștal: 107592
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Crângului nr. 103, 107592
Cod postal
107592
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.02.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
254.204 RON
Rezultat net
-5.437 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 254.204 RON 237.142 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 254.783 RON 237.295 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 260.220 RON 345.941 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.437 RON 108.646 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.437 RON 108.646 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1 RON 1 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 218.901 RON 184.944 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 218.902 RON 184.945 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 83.379 RON 10.377 RON
CreanțeSume de încasat 30.402 RON 141.878 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 105.120 RON 32.689 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 780.873 RON 839.243 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -548.516 RON -640.843 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active218.902RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

356,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale218.902 RON
Datorii totale780.873 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-250,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 254.204 +7,2% față de anul precedent 254.783 260.220 0 0 5.437 5.437
2023 237.142 -19,0% față de anul precedent 237.295 345.941 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 108.646 108.646
2022 292.735 -9,4% față de anul precedent 292.755 270.674 22.081 -69,3% față de anul precedent 13.299 -78,6% față de anul precedent 0 0
2021 322.988 +5,7% față de anul precedent 323.133 251.303 71.830 62.139 0 0
2020 305.632 +71,2% față de anul precedent 305.808 327.521 0 0 21.713 29.424
2019 178.478 -2,6% față de anul precedent 178.460 207.221 0 0 28.761 30.544
2018 183.158 +0,3% față de anul precedent 184.546 201.888 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.342 19.173
2017 182.660 +9,2% față de anul precedent 182.713 175.375 7.338 5.509 0 0
2016 167.342 -7,7% față de anul precedent 167.435 252.222 0 0 84.787 86.461
2015 181.209 +38,6% față de anul precedent 181.440 210.872 0 0 Neraportat 34.869
2014 130.715 -35,6% față de anul precedent 131.718 162.208 0 0 30.490 34.439
2013 202.868 -6,4% față de anul precedent 206.564 290.863 0 0 84.299 90.004
2012 216.653 -9,3% față de anul precedent 222.997 270.639 0 0 47.642 47.642
2011 238.832 +6,4% față de anul precedent 239.273 269.231 0 0 29.958 29.958
2010 224.465 +29,5% față de anul precedent 225.599 290.097 0 0 64.498 67.723
2009 173.305 -37,8% față de anul precedent 173.680 215.111 0 0 41.431 46.755
2008 278.539 278.846 320.975 0 0 42.129 42.129

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1 218.901 218.902 83.379 30.402 105.120
2023 1 184.944 184.945 10.377 141.878 32.689
2022 1 166.184 166.185 7.273 130.630 28.281
2021 0 193.831 193.831 0 115.379 78.452
2020 1 96.411 96.412 -33.115 114.773 14.753
2019 1 137.517 137.518 33.098 83.318 21.101
2018 1 111.116 111.117 23.006 74.983 13.127
2017 4.857 94.638 99.495 27.627 52.980 14.031
2016 10.685 50.236 60.921 29.221 12.542 8.473
2015 16.513 104.596 121.109 92.952 5.313 6.331
2014 22.340 117.641 139.981 89.057 2.753 25.831
2013 358 137.606 137.964 127.893 3.551 6.162
2012 748 137.156 137.904 121.119 3.763 12.274
2011 -31 129.740 129.709 117.081 3.867 8.792
2010 0 140.047 140.047 127.712 3.927 8.408
2009 8.714 109.733 118.447 102.869 3.799 3.065
2008 19.201 97.100 116.301 92.891 2.376 1.833

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 780.873 -7,0% față de anul precedent -548.516 Neraportat 0
2023 839.243 +15,7% față de anul precedent -640.843 Neraportat 0
2022 725.135 -5,7% față de anul precedent -545.495 Neraportat 0
2021 768.805 +5,5% față de anul precedent -559.005 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 728.737 -0,5% față de anul precedent -621.144 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 732.724 +8,5% față de anul precedent -591.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 675.526 +4,8% față de anul precedent -561.175 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 644.732 +5,4% față de anul precedent -542.003 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 611.667 +4,2% față de anul precedent -547.512 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 586.956 +2,9% față de anul precedent -460.851 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 570.677 +10,0% față de anul precedent -425.982 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 519.020 +18,0% față de anul precedent -376.342 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 439.786 +12,5% față de anul precedent -301.540 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 390.965 +7,3% față de anul precedent -253.898 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 364.528 +32,7% față de anul precedent -223.930 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 274.654 +21,7% față de anul precedent -156.207 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2008 225.753 -109.452 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 254.204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 254.204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
254.204 RON +7.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.437 RON
Angajati
0
Datorii
780.873 RON -6.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 237.142 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 237.142 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
237.142 RON -18.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
108.646 RON
Angajati
0
Datorii
839.243 RON +15.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 292.735 RON. Profit: 13.299 RON

Cifra de afaceri: 292.735 RON. Profit: 13.299 RON

Cifra de afaceri
292.735 RON -9.37% față de anul precedent
Profit net
13.299 RON -78.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
725.135 RON -5.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 322.988 RON. Profit: 62.139 RON

Cifra de afaceri: 322.988 RON. Profit: 62.139 RON

Cifra de afaceri
322.988 RON +5.68% față de anul precedent
Profit net
62.139 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
768.805 RON +5.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 305.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 305.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
305.632 RON +71.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.424 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
728.737 RON -0.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 178.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 178.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
178.478 RON -2.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.544 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
732.724 RON +8.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 183.158 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 183.158 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
183.158 RON +0.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.173 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
675.526 RON +4.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 182.660 RON. Profit: 5.509 RON

Cifra de afaceri: 182.660 RON. Profit: 5.509 RON

Cifra de afaceri
182.660 RON +9.15% față de anul precedent
Profit net
5.509 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
644.732 RON +5.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 167.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.342 RON -7.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
86.461 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
611.667 RON +4.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 181.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.209 RON +38.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.869 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
586.956 RON +2.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 130.715 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 130.715 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
130.715 RON -35.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.439 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
570.677 RON +9.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 202.868 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 202.868 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
202.868 RON -6.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
90.004 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
519.020 RON +18.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 216.653 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 216.653 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
216.653 RON -9.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.642 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
439.786 RON +12.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 238.832 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 238.832 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
238.832 RON +6.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.958 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
390.965 RON +7.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 224.465 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 224.465 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
224.465 RON +29.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.723 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
364.528 RON +32.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 173.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.305 RON -37.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.755 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
274.654 RON +21.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 278.539 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 278.539 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
278.539 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.129 RON
Angajati
5
Datorii
225.753 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Prahova

INSESA SANOSERV INSTAL SRL
CUI: 32109392CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.211 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEPOZITUL DE BULBI S.R.L.
CUI: 44582245CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Orş. Slănic2021-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.014 RON
Profit
19.538 RON
Angajati
1
CARPAT POWER S.R.L.
CUI: 41540113CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2019-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.597 RON
Profit
7.940 RON
Angajati
1
ATELIERULCUFIRE S.R.L.
CUI: 49593377CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Sat Ceptura de Jos Com. Ceptura2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.397 RON
Profit
7.475 RON
Angajati
0
KOOPSIO MARKETPLACE S.R.L.
CUI: 45852517CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.083 RON
Profit
16.107 RON
Angajati
0
NAVI FORCE ONLINE S.R.L.
CUI: 43281902CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Sat Vărbilău Com. Vărbilău2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Prahova

GHV LED TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 5969713CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni1994-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ORIGINAL D A SRL
CUI: 1330724CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.755.203 RON
Profit
173.713 RON
Angajati
1
MIANTIN IMPEX SRL
CUI: 7328383CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Sat Olari Com. Olari1995-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.762 RON
Profit
3.246 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

BELLA IMPEX SRL
CUI: 5242269CAEN: 8559
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1994-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.060 RON
Profit
11.028 RON
Angajati
1
INDSERV SRL
CUI: 5242412CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1994-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.146 RON
Profit
2.757 RON
Angajati
0
NIKODENT SRL
CUI: 5186770CAEN: 3250
Activ
PRAHOVA, Orş. Plopeni1994-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.166 RON
Profit
91.527 RON
Angajati
2
AMICII 2 SRL
CUI: 5293947CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti1994-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.474.030 RON
Profit
5.538 RON
Angajati
4
DACIA A.S SRL
CUI: 5585917CAEN: 7311
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1994-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TREPTES CON S.R.L.
CUI: 1323638CAEN: 4690
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.508 RON
Profit
1.719 RON
Angajati
0
HUMANIC INDUSTRIES SRL
CUI: 34088334CAEN: 8122
Activ
PRAHOVA, Sat Minieri Com. Filipeştii de Pădure2015-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
573.606 RON
Profit
95.793 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VALECS SRL?

CUI-ul VALECS SRL este 5242382.

Unde este sediul VALECS SRL?

VALECS SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, Str. Crângului nr. 103, 107592, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata VALECS SRL?

VALECS SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VALECS SRL in 2024?

In 2024, VALECS SRL a raportat o cifra de afaceri de 254.204 RON.

Ce activitate are VALECS SRL?

VALECS SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat VALECS SRL in 2024?

VALECS SRL a inregistrat o pierdere neta de 5.437 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.