Activ

POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 52512097
CIF: 52512097
Reg. Com.: F2025034546001
CAEN: 7311
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 16 septembrie 2025 · 1 an
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Despre POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 2025 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.09.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7311, Sibiu

HIGHLIGHT AGENCY SRL
CUI: 24506936CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2008-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.187.095 RON
Profit
4.323.139 RON
Angajati
35
PRINT IDEEA SRL
CUI: 26275960CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2009-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.755.740 RON
Profit
63.725 RON
Angajati
34
BUSINESS PROMOTION SRL
CUI: 22385404CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2007-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.578.366 RON
Profit
286.156 RON
Angajati
25
THERME MEDIA GROUP S.R.L.
CUI: 16756400CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2004-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.553.960 RON
Profit
376.832 RON
Angajati
14
PLASTIC PRO SRL
CUI: 13952194CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2001-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.234.395 RON
Profit
1.138.732 RON
Angajati
10
X VENTURE SRL
CUI: 15138177CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2003-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.989.532 RON
Profit
76.684 RON
Angajati
10
CONTRAST PUBLICITATE SRL
CUI: 17046959CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2004-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.605.830 RON
Profit
492.380 RON
Angajati
12
PRO DIGITAL AD S.R.L.
CUI: 41922326CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2019-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.454.661 RON
Profit
1.278.333 RON
Angajati
0
LEVO VISUALS S.R.L.
CUI: 42488781CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2020-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.632.651 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PIXELSOL SRL
CUI: 38487613CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.446.291 RON
Profit
627.172 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 52512097.

Cand a fost infiintata POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2025 (1 ani de activitate).

Ce activitate are POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPA N. ELENA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 septembrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 octombrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.