Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 23:04
Despre COMIMPEX ELECTRON SRL
COMIMPEX ELECTRON SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, COMIMPEX ELECTRON SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 252.880 RON (in crestere).
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 253.001 RON
- Cheltuieli totale
- 121 RON
- Profit brut
- 252.880 RON
- Profit net
- 252.880 RON
- Active imobilizate
- 548.035 RON
- Active circulante
- 980.202 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 971.020 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.182 RON
- Capital propriu
- 1.242.737 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. II. Rákóczi Ferenc nr. 124, 535600
- Cod postal
- 535600
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 04.12.1992
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 8 aprilie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 252.880 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 253.001 RON | 172.501 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 121 RON | 121 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 252.880 RON | 172.380 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 252.880 RON | 172.380 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 548.035 RON | 548.035 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 980.202 RON | 757.322 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.528.237 RON | 1.305.357 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 971.020 RON | 733.019 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.182 RON | 24.303 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 285.500 RON | 315.500 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.242.737 RON | 989.857 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 16,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 20,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,43 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 81,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 253.001 | 121 | 252.880 +46,7% față de anul precedent | 252.880 +46,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 172.501 | 121 | 172.380 -25,0% față de anul precedent | 172.380 -25,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 0 | 230.000 | 128 | 229.872 +149,7% față de anul precedent | 229.872 +151,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 92.450 | 398 | 92.052 -16,2% față de anul precedent | 91.506 -14,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 110.220 | 409 | 109.811 +220,2% față de anul precedent | 106.778 +221,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 34.501 | 209 | 34.292 -34,0% față de anul precedent | 33.257 -33,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 52.567 | 644 | 51.923 +264,8% față de anul precedent | 50.346 +265,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 14.899 | 664 | 14.235 +2.632,3% față de anul precedent | 13.788 +2.778,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 569 +23,2% față de anul precedent | 1.392 | 871 | 521 -96,7% față de anul precedent | 479 -96,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 462 -37,3% față de anul precedent | 16.144 | 495 | 15.649 +71,9% față de anul precedent | 15.165 +72,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 737 +26,2% față de anul precedent | 10.048 | 943 | 9.105 -4,9% față de anul precedent | 8.804 -5,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 584 +243,5% față de anul precedent | 11.750 | 2.181 | 9.569 -34,6% față de anul precedent | 9.273 -36,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 170 -98,8% față de anul precedent | 41.696 | 27.059 | 14.637 | 14.637 | 0 | 0 |
| 2011 | 14.400 -72,8% față de anul precedent | 37.943 | 61.595 | 0 | 0 | 23.652 | 23.652 |
| 2010 | 52.963 -67,0% față de anul precedent | 56.989 | 116.112 | 0 | 0 | 59.123 | 62.348 |
| 2009 | 160.290 -41,4% față de anul precedent | 163.155 | 201.620 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 38.465 | 43.835 |
| 2008 | 273.394 | 273.436 | 234.459 | 38.977 | 13.800 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 548.035 | 980.202 | 1.528.237 | 0 | 971.020 | 9.182 |
| 2023 | 548.035 | 757.322 | 1.305.357 | 0 | 733.019 | 24.303 |
| 2022 | 548.035 | 604.942 | 1.152.977 | 0 | 599.518 | 5.424 |
| 2021 | 548.035 | 600.820 | 1.148.855 | 0 | 570.482 | 30.338 |
| 2020 | 548.035 | 519.314 | 1.067.349 | 0 | 514.955 | 4.359 |
| 2019 | 544.035 | 396.536 | 940.571 | 0 | 393.346 | 3.190 |
| 2018 | 544.035 | 402.523 | 946.558 | 0 | 397.773 | 4.750 |
| 2017 | 544.035 | 351.682 | 895.717 | 0 | 156.617 | 195.065 |
| 2016 | 544.035 | 337.894 | 881.929 | 0 | 156.618 | 181.276 |
| 2015 | 544.035 | 364.415 | 908.450 | 0 | 156.599 | 207.816 |
| 2014 | 544.035 | 349.250 | 893.285 | 0 | 156.606 | 192.644 |
| 2013 | 544.035 | 340.446 | 884.481 | 0 | 156.600 | 183.846 |
| 2012 | 544.035 | 331.173 | 875.208 | 0 | 146.620 | 184.553 |
| 2011 | 555.855 | 389.000 | 944.855 | 0 | 128.101 | 260.899 |
| 2010 | 577.534 | 392.716 | 970.250 | 0 | 232.816 | 159.900 |
| 2009 | 603.274 | 492.524 | 1.095.798 | 0 | 486.912 | 5.612 |
| 2008 | 629.014 | 625.662 | 1.254.676 | 0 | 464.979 | 3.820 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 285.500 -9,5% față de anul precedent | 1.242.737 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 315.500 -6,0% față de anul precedent | 989.857 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 335.500 +625,4% față de anul precedent | 817.477 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 46.250 -17,8% față de anul precedent | 1.102.605 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 56.250 +55,2% față de anul precedent | 1.011.099 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 36.250 +7.238,1% față de anul precedent | 904.321 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 494 | 946.064 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 0 | 895.717 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 0 | 881.929 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 0 | 908.450 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 0 | 893.285 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 0 | 884.481 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 0 -100,0% față de anul precedent | 875.208 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 25.284 -8,0% față de anul precedent | 919.571 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 27.471 -69,7% față de anul precedent | 943.223 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 90.677 -55,9% față de anul precedent | 1.005.571 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 205.599 | 1.049.406 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| TBTivadar Bencze | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34932/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 252.880 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 252.880 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 252.880 RON +46.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 285.500 RON -9.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 172.380 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 172.380 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 172.380 RON -25.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 315.500 RON -5.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 229.872 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 229.872 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 229.872 RON +151.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 335.500 RON +625.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 91.506 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 91.506 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 91.506 RON -14.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 46.250 RON -17.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 106.778 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 106.778 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 106.778 RON +221.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 56.250 RON +55.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 33.257 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 33.257 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 33.257 RON -33.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 36.250 RON +7238.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 50.346 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 50.346 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 50.346 RON +265.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 494 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 13.788 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 13.788 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 13.788 RON +2778.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 569 RON. Profit: 479 RON
Cifra de afaceri: 569 RON. Profit: 479 RON
- Cifra de afaceri
- 569 RON +23.16% față de anul precedent
- Profit net
- 479 RON -96.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 462 RON. Profit: 15.165 RON
Cifra de afaceri: 462 RON. Profit: 15.165 RON
- Cifra de afaceri
- 462 RON -37.31% față de anul precedent
- Profit net
- 15.165 RON +72.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 737 RON. Profit: 8.804 RON
Cifra de afaceri: 737 RON. Profit: 8.804 RON
- Cifra de afaceri
- 737 RON +26.2% față de anul precedent
- Profit net
- 8.804 RON -5.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 584 RON. Profit: 9.273 RON
Cifra de afaceri: 584 RON. Profit: 9.273 RON
- Cifra de afaceri
- 584 RON +243.53% față de anul precedent
- Profit net
- 9.273 RON -36.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 170 RON. Profit: 14.637 RON
Cifra de afaceri: 170 RON. Profit: 14.637 RON
- Cifra de afaceri
- 170 RON -98.82% față de anul precedent
- Profit net
- 14.637 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.400 RON -72.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.652 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 25.284 RON -7.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 52.963 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 52.963 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 52.963 RON -66.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 62.348 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.471 RON -69.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 160.290 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 160.290 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 160.290 RON -41.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 43.835 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 90.677 RON -55.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 273.394 RON. Profit: 13.800 RON
Cifra de afaceri: 273.394 RON. Profit: 13.800 RON
- Cifra de afaceri
- 273.394 RON
- Profit net
- 13.800 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 205.599 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
22.092026Mentiune · Buletin 34932/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- COMIMPEX ELECTRON SRL
- CUI
- 525906
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 22.09.2026
- Registrul Comerțului
- J19/551/1992
- EUID
- ROONRC.J19/551/1992
- Sediu
- Municipiul Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita, Str. RAKOCZI, Nr. 124
- Județ
- Harghita
- Număr încheiere
- 742685
- Data încheierii
- 21.09.2026
- Număr dosar
- 3266472
- Data dosarului
- 18.08.2026
- Tribunal
- Harghita
- Registrator
- Petru Hotea
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 16.09.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3266472 din 18.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Harghita
Alte firme din Harghita
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul COMIMPEX ELECTRON SRL?
CUI-ul COMIMPEX ELECTRON SRL este 525906.
Unde este sediul COMIMPEX ELECTRON SRL?
COMIMPEX ELECTRON SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. RAKOCZI nr. 124, 535600, Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA.
Cand a fost infiintata COMIMPEX ELECTRON SRL?
COMIMPEX ELECTRON SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a COMIMPEX ELECTRON SRL in 2024?
In 2024, COMIMPEX ELECTRON SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are COMIMPEX ELECTRON SRL?
COMIMPEX ELECTRON SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).
Ce profit a inregistrat COMIMPEX ELECTRON SRL in 2024?
COMIMPEX ELECTRON SRL a inregistrat un profit net de 252.880 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.