Activ

ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 52755223
CIF: 52755223
Reg. Com.: F2025041684002
CAEN: 4100
Formă: Necunoscut
Înființată: 23 octombrie 2025
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Despre ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2025. Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Camil Ressu nr. 57, 31745

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Camil Ressu nr. 57, 31745
Cod poștal: 31745
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Camil Ressu nr. 57, 31745
Cod postal
31745
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 22.10.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

Porr Construct SRL
CUI: 16601724CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.410.035.549 RON
Profit
186.590.061 RON
Angajati
1684
CONSTRUCTII ERBASU SA
CUI: 430008CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.268.409.014 RON
Profit
332.817.307 RON
Angajati
1300
STRABAG SRL
CUI: 6891914CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.745.521.750 RON
Profit
101.341.607 RON
Angajati
1381
CONCELEX SRL
CUI: 6544184CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.262.917.555 RON
Profit
152.064.557 RON
Angajati
910
BOG ART SRL
CUI: 17487CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
903.996.776 RON
Profit
104.777.453 RON
Angajati
410
SAGEX CONSTRUCT SRL
CUI: 19616428CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.601.494 RON
Profit
45.812.011 RON
Angajati
125
PRIME KAPITAL DEVELOPMENT SRL
CUI: 21103980CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.732.098 RON
Profit
47.036.589 RON
Angajati
0
UBITECH CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 35049422CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.546.674 RON
Profit
49.740.518 RON
Angajati
101

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 52755223.

Unde este sediul ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Camil Ressu nr. 57, 31745, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2025.

Ce activitate are ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŞTEFAN ION. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
24 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
24 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.