Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 07:47
Despre CALLY B.D. SRL
CALLY B.D. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor" (cod CAEN 4661), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CALLY B.D. SRL a raportat o cifra de afaceri de 104.513 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+1639.6%). Profitul net inregistrat a fost de 681 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.653 RON in 2008 la 104.513 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 104.513 RON
- Venituri totale
- 104.513 RON
- Cheltuieli totale
- 102.578 RON
- Profit brut
- 1.935 RON
- Profit net
- 681 RON
- Marja profit net
- 0,65%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 36.476 RON
- Stocuri
- 28.427 RON
- Creanțe
- 1.694 RON
- Casa & conturi bănci
- 6.355 RON
- Capital propriu
- 1.897 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Matache Temelie nr. 1, 240085
- Cod postal
- 240085
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.03.1994
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 104.513 RON
- Rezultat net
- 681 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 104.513 RON | 6.008 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 104.513 RON | 6.008 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 102.578 RON | 6.959 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.935 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 681 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 951 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 951 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 36.476 RON | 139.026 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 36.476 RON | 139.026 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 28.427 RON | 128.711 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.694 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 6.355 RON | 10.315 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 34.579 RON | 137.809 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.897 RON | 1.217 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 1,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 35,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 5,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 104.513 +1.639,6% față de anul precedent | 104.513 | 102.578 | 1.935 | 681 | 0 | 0 |
| 2023 | 6.008 -85,6% față de anul precedent | 6.008 | 6.959 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 951 | 951 |
| 2022 | 41.597 +135,7% față de anul precedent | 41.597 | 38.425 | 3.172 -22,8% față de anul precedent | 1.958 -47,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 17.647 -58,1% față de anul precedent | 19.966 | 15.855 | 4.111 -26,5% față de anul precedent | 3.710 -13,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 42.097 +49,5% față de anul precedent | 45.932 | 40.338 | 5.594 +325,7% față de anul precedent | 4.281 +812,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 28.151 +302,0% față de anul precedent | 28.206 | 26.892 | 1.314 | 469 | 0 | 0 |
| 2018 | 7.003 -81,4% față de anul precedent | 7.003 | 8.537 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.534 | 1.722 |
| 2017 | 37.611 +1.820,9% față de anul precedent | 37.613 | 35.609 | 2.004 +714,6% față de anul precedent | 875 +367,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.958 +86,8% față de anul precedent | 1.958 | 1.712 | 246 +392,0% față de anul precedent | 187 +884,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.048 -73,3% față de anul precedent | 1.048 | 998 | 50 -94,3% față de anul precedent | 19 -97,5% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 3.931 -42,0% față de anul precedent | 3.931 | 3.051 | 880 | 762 | 0 | 0 |
| 2013 | 6.776 +41,1% față de anul precedent | 10.776 | 14.652 | 0 | 0 | 3.876 | 4.123 |
| 2012 | 4.802 -62,1% față de anul precedent | 11.254 | 11.895 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 641 | 641 |
| 2011 | 12.661 | 12.661 | 11.953 | 708 | 595 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 1.650 |
| 2009 | 20.000 -50,8% față de anul precedent | 20.000 | 19.363 | 637 -93,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 830 |
| 2008 | 40.653 | 40.653 | 31.568 | 9.085 | 7.631 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 36.476 | 36.476 | 28.427 | 1.694 | 6.355 |
| 2023 | 0 | 139.026 | 139.026 | 128.711 | 0 | 10.315 |
| 2022 | 0 | 127.076 | 127.076 | 119.381 | 0 | 7.695 |
| 2021 | 0 | 54.166 | 54.166 | 52.162 | 691 | 1.313 |
| 2020 | 0 | 54.721 | 54.721 | 39.908 | 98 | 14.715 |
| 2019 | 0 | 80.368 | 80.368 | 75.037 | 135 | 5.196 |
| 2018 | 0 | 18.998 | 18.998 | 13.416 | 199 | 5.383 |
| 2017 | 0 | 41.995 | 41.995 | 15.818 | 10 | 26.167 |
| 2016 | 0 | 41.983 | 41.983 | 30.175 | 9 | 11.799 |
| 2015 | 0 | 41.847 | 41.847 | 31.887 | 9 | 9.951 |
| 2014 | 0 | 41.817 | 41.817 | 32.885 | 9 | 8.923 |
| 2013 | 0 | 40.958 | 40.958 | 35.937 | 9 | 5.012 |
| 2012 | 8.191 | 45.889 | 54.080 | 42.397 | 9 | 3.483 |
| 2011 | 14.693 | 39.149 | 53.842 | 37.960 | 0 | 1.189 |
| 2010 | 15.567 | 49.768 | 65.335 | 49.040 | 500 | 228 |
| 2009 | 15.567 | 49.618 | 65.185 | 49.040 | 0 | 578 |
| 2008 | 0 | 15.554 | 15.554 | 13.915 | 41 | 1.598 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.579 -74,9% față de anul precedent | 1.897 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 137.809 +10,3% față de anul precedent | 1.217 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 124.908 +222,4% față de anul precedent | 2.168 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 38.745 -11,0% față de anul precedent | 15.421 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 43.542 -40,7% față de anul precedent | 11.179 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 73.470 +484,5% față de anul precedent | 6.898 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 12.569 -62,9% față de anul precedent | 6.429 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 33.844 -2,5% față de anul precedent | 8.151 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 34.707 -0,2% față de anul precedent | 7.276 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 34.758 +0,0% față de anul precedent | 7.089 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 34.747 +0,3% față de anul precedent | 7.070 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 34.649 -20,6% față de anul precedent | 6.309 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 43.648 +2,1% față de anul precedent | 10.432 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 42.769 -22,0% față de anul precedent | 11.073 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 54.857 +3,4% față de anul precedent | 10.478 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 53.057 +1.943,8% față de anul precedent | 12.128 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 2.596 | 12.958 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DCDANIELA CUCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28199/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 104.513 RON. Profit: 681 RON
Cifra de afaceri: 104.513 RON. Profit: 681 RON
- Cifra de afaceri
- 104.513 RON +1639.56% față de anul precedent
- Profit net
- 681 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.579 RON -74.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.008 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 6.008 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 6.008 RON -85.56% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 951 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 137.809 RON +10.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.597 RON. Profit: 1.958 RON
Cifra de afaceri: 41.597 RON. Profit: 1.958 RON
- Cifra de afaceri
- 41.597 RON +135.72% față de anul precedent
- Profit net
- 1.958 RON -47.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 124.908 RON +222.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 17.647 RON. Profit: 3.710 RON
Cifra de afaceri: 17.647 RON. Profit: 3.710 RON
- Cifra de afaceri
- 17.647 RON -58.08% față de anul precedent
- Profit net
- 3.710 RON -13.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 38.745 RON -11.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 42.097 RON. Profit: 4.281 RON
Cifra de afaceri: 42.097 RON. Profit: 4.281 RON
- Cifra de afaceri
- 42.097 RON +49.54% față de anul precedent
- Profit net
- 4.281 RON +812.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 43.542 RON -40.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 28.151 RON. Profit: 469 RON
Cifra de afaceri: 28.151 RON. Profit: 469 RON
- Cifra de afaceri
- 28.151 RON +301.98% față de anul precedent
- Profit net
- 469 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 73.470 RON +484.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.003 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.003 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.003 RON -81.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.722 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.569 RON -62.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 37.611 RON. Profit: 875 RON
Cifra de afaceri: 37.611 RON. Profit: 875 RON
- Cifra de afaceri
- 37.611 RON +1820.89% față de anul precedent
- Profit net
- 875 RON +367.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 33.844 RON -2.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.958 RON. Profit: 187 RON
Cifra de afaceri: 1.958 RON. Profit: 187 RON
- Cifra de afaceri
- 1.958 RON +86.83% față de anul precedent
- Profit net
- 187 RON +884.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.707 RON -0.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.048 RON. Profit: 19 RON
Cifra de afaceri: 1.048 RON. Profit: 19 RON
- Cifra de afaceri
- 1.048 RON -73.34% față de anul precedent
- Profit net
- 19 RON -97.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.758 RON +0.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.931 RON. Profit: 762 RON
Cifra de afaceri: 3.931 RON. Profit: 762 RON
- Cifra de afaceri
- 3.931 RON -41.99% față de anul precedent
- Profit net
- 762 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.747 RON +0.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.776 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 6.776 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 6.776 RON +41.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.123 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.649 RON -20.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.802 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.802 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.802 RON -62.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 641 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 43.648 RON +2.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 12.661 RON. Profit: 595 RON
Cifra de afaceri: 12.661 RON. Profit: 595 RON
- Cifra de afaceri
- 12.661 RON
- Profit net
- 595 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 42.769 RON -22.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.650 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 54.857 RON +3.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.000 RON -50.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 830 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 53.057 RON +1943.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 40.653 RON. Profit: 7.631 RON
Cifra de afaceri: 40.653 RON. Profit: 7.631 RON
- Cifra de afaceri
- 40.653 RON
- Profit net
- 7.631 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.596 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081994 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCALLY B.D. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4661 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
CALLY B.D. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4661 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.072026Mentiune · Buletin 28199/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- CALLY B.D. SRL
- CUI
- 5284728
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.07.2026
- Registrul Comerțului
- J38/135/1994
- EUID
- ROONRC.J38/135/1994
- Sediu
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, Str. Matache Temelie, Nr. 1, Bl. 74, Scara A, Etaj
- Județ
- Vâlcea
- Număr încheiere
- 592308
- Data încheierii
- 24.07.2026
- Număr dosar
- 2845721
- Data dosarului
- 17.07.2026
- Tribunal
- Vâlcea
- Registrator
- Ioana Roxana Micle
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2845721 din 17.07.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4661, Vâlcea
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4661, Vâlcea
Alte firme din Vâlcea
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CALLY B.D. SRL?
CUI-ul CALLY B.D. SRL este 5284728.
Unde este sediul CALLY B.D. SRL?
CALLY B.D. SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Matache Temelie nr. 1, 240085, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.
Cand a fost infiintata CALLY B.D. SRL?
CALLY B.D. SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CALLY B.D. SRL in 2024?
In 2024, CALLY B.D. SRL a raportat o cifra de afaceri de 104.513 RON.
Ce activitate are CALLY B.D. SRL?
CALLY B.D. SRL are codul CAEN principal 4661 (Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor).
Ce profit a inregistrat CALLY B.D. SRL in 2024?
CALLY B.D. SRL a inregistrat un profit net de 681 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.