Activ

ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 52909349
CIF: 52909349
Reg. Com.: F2025046152007
CAEN: 4752
Formă: Necunoscut
Înființată: 13 noiembrie 2025
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit

Surse și actualizare

Despre ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2025. Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit" (cod CAEN 4752), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Pod de Piatra nr. 66, 710350
Telefon0751416987

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Pod de Piatra nr. 66, 710350
Cod poștal: 710350
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Pod de Piatra nr. 66, 710350
Cod postal
710350
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 13.11.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4752 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)

ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4752 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4752, Botoşani

GLOBAL INVEST HOLDING SRL
CUI: 18279375CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2006-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.620.344 RON
Profit
2.398.567 RON
Angajati
23
EXPERT MESERIAŞUL SRL
CUI: 32884258CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2014-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.716.946 RON
Profit
1.611.354 RON
Angajati
38
TOMAR-IMPEX SRL
CUI: 6897909CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi1995-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.357.316 RON
Profit
439.588 RON
Angajati
11
GROUP EXTRA SRL
CUI: 27815286CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Sat Curteşti Com. Curteşti2010-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.862.266 RON
Profit
1.227.766 RON
Angajati
5
TERMO ELECTRO LUX SRL
CUI: 15920024CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2003-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.449.563 RON
Profit
506.075 RON
Angajati
19
FEROSAN SRL
CUI: 20281296CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2006-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.042.551 RON
Profit
139.349 RON
Angajati
5
CORDIAL CONSTRUCT ROOF S.R.L.
CUI: 35770908CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2016-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.356.792 RON
Profit
128.610 RON
Angajati
3
MFB ELECTROTERMICA SRL
CUI: 14716728CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2002-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.999.145 RON
Profit
444.227 RON
Angajati
2
ROMARIO-GRUP SRL
CUI: 18450741CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2006-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.614.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SPLINTEX COM SRL
CUI: 15653873CAEN: 4752
Activ
BOTOŞANI, Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi2003-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.474.697 RON
Profit
40.984 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 52909349.

Unde este sediul ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Pod de Piatra nr. 66, 710350, Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2025.

Ce activitate are ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŢUGUI ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4752 (Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
22 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.