Activ

OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L.

CUI: 5298480
CIF: 5298480
Reg. Com.: J40/1922/1994
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 martie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:40

Despre OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L.

OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.500 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.2%). Profitul net inregistrat a fost de 12.180 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 81.600 RON in 2008 la 16.500 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
16.500 RON
Venituri totale
16.500 RON
Cheltuieli totale
2.000 RON
Profit brut
14.500 RON
Profit net
12.180 RON
Marja profit net
73,82%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
614.552 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
590.500 RON
Casa & conturi bănci
24.052 RON
Capital propriu
613.672 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Unitatii nr. 89, 31422

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Unitatii nr. 89, 31422
Cod poștal: 31422
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Unitatii nr. 89, 31422
Cod postal
31422
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.03.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 9 aprilie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
16.500 RON
Rezultat net
12.180 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 16.500 RON 19.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 16.500 RON 19.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.000 RON 1.329 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.500 RON 17.671 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 12.180 RON 14.841 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 614.552 RON 602.362 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 614.552 RON 602.362 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 590.500 RON 583.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.052 RON 19.362 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 880 RON 870 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 613.672 RON 601.492 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active614.552RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale614.552 RON
Datorii totale880 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,0 %Profit net / active totale
ROE
2,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
698,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 16.500 -13,2% față de anul precedent 16.500 2.000 14.500 -17,9% față de anul precedent 12.180 -17,9% față de anul precedent 0 0
2023 19.000 -20,8% față de anul precedent 19.000 1.329 17.671 -22,9% față de anul precedent 14.841 -33,2% față de anul precedent 0 0
2022 24.000 -4,0% față de anul precedent 24.000 1.076 22.924 +1,9% față de anul precedent 22.204 +2,1% față de anul precedent 0 0
2021 25.000 -25,5% față de anul precedent 25.000 2.509 22.491 -30,4% față de anul precedent 21.741 -30,5% față de anul precedent 0 0
2020 33.554 +6,9% față de anul precedent 33.554 1.255 32.299 +63,3% față de anul precedent 31.294 +63,4% față de anul precedent 0 0
2019 31.400 -3,1% față de anul precedent 20.860 1.077 19.783 -32,9% față de anul precedent 19.157 -32,8% față de anul precedent 0 0
2018 32.400 +22,7% față de anul precedent 32.400 2.923 29.477 +30,4% față de anul precedent 28.505 +30,7% față de anul precedent 0 0
2017 26.400 +1,5% față de anul precedent 26.400 3.792 22.608 +4,1% față de anul precedent 21.816 +4,2% față de anul precedent 0 0
2016 26.000 -25,3% față de anul precedent 26.000 4.289 21.711 -28,5% față de anul precedent 20.931 -28,6% față de anul precedent 0 0
2015 34.800 +47,8% față de anul precedent 34.800 4.426 30.374 +105,5% față de anul precedent 29.330 +108,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 23.540 -22,8% față de anul precedent 23.540 8.758 14.782 -1,5% față de anul precedent 14.076 -0,4% față de anul precedent 0 0
2013 30.500 -50,7% față de anul precedent 30.500 15.492 15.008 14.138 0 0
2012 61.800 -11,0% față de anul precedent 61.800 79.663 0 0 17.863 17.863
2011 69.399 -30,1% față de anul precedent 69.472 71.312 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.840 1.840
2010 99.230 -23,9% față de anul precedent 99.232 85.180 14.052 -60,3% față de anul precedent 9.942 -65,2% față de anul precedent 0 0
2009 130.341 +59,7% față de anul precedent 130.803 95.372 35.431 -52,6% față de anul precedent 28.596 -54,4% față de anul precedent 0 0
2008 81.600 362.470 287.770 74.700 62.740 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 614.552 614.552 0 590.500 24.052
2023 0 602.362 602.362 0 583.000 19.362
2022 0 587.084 587.084 0 285.000 302.084
2021 0 564.972 564.972 0 285.000 279.972
2020 0 542.943 542.943 840 285.000 257.103
2019 0 511.897 511.897 840 285.000 226.057
2018 0 492.498 492.498 840 295.540 196.118
2017 1.196 462.784 463.980 840 295.540 166.404
2016 3.320 438.776 442.096 648 295.540 142.588
2015 6.182 415.923 422.105 325 290.540 125.058
2014 9.494 389.072 398.566 0 290.540 98.532
2013 12.905 382.450 395.355 0 11.240 371.210
2012 16.118 372.644 388.762 0 12.442 360.202
2011 74.047 331.171 405.218 0 10.758 320.413
2010 26.188 313.843 340.031 7.510 0 306.333
2009 117.644 292.012 409.656 5.280 6.800 279.932
2008 25.059 337.629 362.688 2.923 21.295 313.411

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 880 +1,2% față de anul precedent 613.672 Neraportat 0
2023 870 +100,9% față de anul precedent 601.492 Neraportat 0
2022 433 -17,5% față de anul precedent 586.651 Neraportat 0
2021 525 +121,5% față de anul precedent 564.447 Neraportat 0
2020 237 -51,1% față de anul precedent 542.706 Neraportat 0
2019 485 +99,6% față de anul precedent 511.412 Neraportat 0
2018 243 +5,7% față de anul precedent 492.255 Neraportat 0
2017 230 +42,0% față de anul precedent 463.750 Neraportat 0
2016 162 -85,3% față de anul precedent 441.934 Neraportat 0
2015 1.102 -84,0% față de anul precedent 421.003 Neraportat 0
2014 6.893 -61,2% față de anul precedent 391.673 Neraportat 0
2013 17.758 -29,8% față de anul precedent 377.597 Neraportat 0
2012 25.303 +5,9% față de anul precedent 363.459 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 23.896 -38,4% față de anul precedent 381.322 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2010 38.795 -53,7% față de anul precedent 383.162 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 83.786 +363,8% față de anul precedent 373.220 Neraportat 3
2008 18.064 344.624 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 16.500 RON. Profit: 12.180 RON

Cifra de afaceri: 16.500 RON. Profit: 12.180 RON

Cifra de afaceri
16.500 RON -13.16% față de anul precedent
Profit net
12.180 RON -17.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
880 RON +1.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.000 RON. Profit: 14.841 RON

Cifra de afaceri: 19.000 RON. Profit: 14.841 RON

Cifra de afaceri
19.000 RON -20.83% față de anul precedent
Profit net
14.841 RON -33.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
870 RON +100.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 22.204 RON

Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 22.204 RON

Cifra de afaceri
24.000 RON -4% față de anul precedent
Profit net
22.204 RON +2.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
433 RON -17.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 21.741 RON

Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 21.741 RON

Cifra de afaceri
25.000 RON -25.49% față de anul precedent
Profit net
21.741 RON -30.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
525 RON +121.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 33.554 RON. Profit: 31.294 RON

Cifra de afaceri: 33.554 RON. Profit: 31.294 RON

Cifra de afaceri
33.554 RON +6.86% față de anul precedent
Profit net
31.294 RON +63.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
237 RON -51.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 31.400 RON. Profit: 19.157 RON

Cifra de afaceri: 31.400 RON. Profit: 19.157 RON

Cifra de afaceri
31.400 RON -3.09% față de anul precedent
Profit net
19.157 RON -32.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
485 RON +99.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 32.400 RON. Profit: 28.505 RON

Cifra de afaceri: 32.400 RON. Profit: 28.505 RON

Cifra de afaceri
32.400 RON +22.73% față de anul precedent
Profit net
28.505 RON +30.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
243 RON +5.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 26.400 RON. Profit: 21.816 RON

Cifra de afaceri: 26.400 RON. Profit: 21.816 RON

Cifra de afaceri
26.400 RON +1.54% față de anul precedent
Profit net
21.816 RON +4.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
230 RON +41.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 26.000 RON. Profit: 20.931 RON

Cifra de afaceri: 26.000 RON. Profit: 20.931 RON

Cifra de afaceri
26.000 RON -25.29% față de anul precedent
Profit net
20.931 RON -28.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
162 RON -85.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 34.800 RON. Profit: 29.330 RON

Cifra de afaceri: 34.800 RON. Profit: 29.330 RON

Cifra de afaceri
34.800 RON +47.83% față de anul precedent
Profit net
29.330 RON +108.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.102 RON -84.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 23.540 RON. Profit: 14.076 RON

Cifra de afaceri: 23.540 RON. Profit: 14.076 RON

Cifra de afaceri
23.540 RON -22.82% față de anul precedent
Profit net
14.076 RON -0.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.893 RON -61.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 30.500 RON. Profit: 14.138 RON

Cifra de afaceri: 30.500 RON. Profit: 14.138 RON

Cifra de afaceri
30.500 RON -50.65% față de anul precedent
Profit net
14.138 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.758 RON -29.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 61.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.800 RON -10.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.863 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
25.303 RON +5.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 69.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.399 RON -30.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.840 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
23.896 RON -38.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 99.230 RON. Profit: 9.942 RON

Cifra de afaceri: 99.230 RON. Profit: 9.942 RON

Cifra de afaceri
99.230 RON -23.87% față de anul precedent
Profit net
9.942 RON -65.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
38.795 RON -53.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 130.341 RON. Profit: 28.596 RON

Cifra de afaceri: 130.341 RON. Profit: 28.596 RON

Cifra de afaceri
130.341 RON +59.73% față de anul precedent
Profit net
28.596 RON -54.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
83.786 RON +363.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 81.600 RON. Profit: 62.740 RON

Cifra de afaceri: 81.600 RON. Profit: 62.740 RON

Cifra de afaceri
81.600 RON
Profit net
62.740 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.064 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

VIONAT CONSULT S.R.L.
CUI: 17487203CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.800 RON
Profit
7.617 RON
Angajati
0
CONTEX PROFESIONAL SRL
CUI: 35186659CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.400 RON
Profit
13.413 RON
Angajati
0
MARCONT TEAM S.R.L.
CUI: 49622308CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.871 RON
Profit
11.467 RON
Angajati
0
PALEX MARKETING SERVICE S.R.L.
CUI: 6639799CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.400 RON
Profit
12.985 RON
Angajati
0
CONTABILITATE CREATIVA S.R.L.
CUI: 40352960CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.000 RON
Profit
6.318 RON
Angajati
0
PERSONAL CONT EXPERT SRL
CUI: 19153749CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.126 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

TEMPO TOP SOLUTION SRL
CUI: 5228744CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.055 RON
Profit
312 RON
Angajati
0
GALAXIS 94 SERVIMPEX SRL
CUI: 5348627CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
565.563 RON
Profit
176.829 RON
Angajati
3
ABEONA PROD IMPEX SRL
CUI: 5144147CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.665 RON
Profit
935 RON
Angajati
4
FEA - STUBNER SRL
CUI: 5392770CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.200 RON
Profit
35.492 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

OZANA DESIGN S.R.L.
CUI: 5298162CAEN: 3299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-03-07
fara e-Factura
CASFLOR SRL
CUI: 5298685
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-03-07
fara e-Factura
MAC ANGEL TRADING SRL
CUI: 5283072CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.920 RON
Profit
2.905 RON
Angajati
0
SAJJAD IMPEX SRL
CUI: 5299664CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.351 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DENTAC IMPEX SRL
CUI: 5229677CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.632 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
INFRA BETON SRL
CUI: 5391902CAEN: 2361
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.704.230 RON
Profit
723.601 RON
Angajati
8
SMILE SRL
CUI: 4429146CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
961.065 RON
Profit
104.023 RON
Angajati
4
NDSA GROUP S.R.L.
CUI: 6174677CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.145 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SELECT DOI SRL
CUI: 14318986CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.934 RON
Profit
206.209 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L.?

CUI-ul OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. este 5298480.

Unde este sediul OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L.?

OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Unitatii nr. 89, 31422, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L.?

OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. in 2024?

In 2024, OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.500 RON.

Ce activitate are OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L.?

OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. in 2024?

OSCAR - DAVID CONFIN S.R.L. a inregistrat un profit net de 12.180 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.