Activ Plătitor TVA

NEUROGENIC LABS S.R.L.

CUI: 53091450
CIF: RO53091450
Reg. Com.: J2025096469007
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 2025
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Despre NEUROGENIC LABS S.R.L.

NEUROGENIC LABS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2025. Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Căderea Bastiliei nr. 56-58, 1
Detalii adresaCAMERA 307B
Telefon0755050988

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Căderea Bastiliei nr. 56-58, 1
Cod poștal: 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Căderea Bastiliei nr. 56-58, 1
Detalii
CAMERA 307B
Cod postal
1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.12.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IAIOAN- AURELIAN LUPUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10074/2026sedii secundare

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEUROGENIC LABS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NEUROGENIC LABS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.032026Mentiune · Buletin 10074/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NEUROGENIC LABS S.R.L.
CUI
53091450
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.03.2026
Registrul Comerțului
J2025096469007
EUID
ROONRC.J2025096469007
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada CĂDEREA BASTILIEI, Nr. 56-58, CAMERA 307B
Județ
București
Număr încheiere
215943
Data încheierii
13.03.2026
Număr dosar
1026200
Data dosarului
09.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ioana Mariana Mitache

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1026200 din 09.03.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 05.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10074/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

KVN MARKET S.R.L.
CUI: 53070503CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2025-12-05
fara e-Factura
LE HUY S.R.L.
CUI: 53070244CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2025-12-05
fara e-Factura
CELUX6 S.R.L.
CUI: 53101570CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2025-12-10
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AUTO DOCS AGENCY S.R.L.
CUI: 53091433CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2025-12-09
fara e-Factura
GLOBEXIA S.R.L.
CUI: 53091468CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2025-12-09
fara e-Factura
BOAZ PM S.R.L.
CUI: 53091263CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2025-12-09
fara e-Factura
HELENMEG CONCEPT S.R.L.
CUI: 53091620CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2025-12-09
fara e-Factura
RINOVOX S.R.L.
CUI: 53076417CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2025-12-08
fara e-Factura
GOLDEN MADHOUSE S.R.L.
CUI: 52973848CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2025-11-21
fara e-Factura
SEFOR TRANS S.R.L.
CUI: 51889197CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2025-05-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEUROGENIC LABS S.R.L.?

CUI-ul NEUROGENIC LABS S.R.L. este 53091450.

Unde este sediul NEUROGENIC LABS S.R.L.?

NEUROGENIC LABS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Int. Căderea Bastiliei nr. 56-58, 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NEUROGENIC LABS S.R.L.?

NEUROGENIC LABS S.R.L. a fost infiintata in anul 2025.

Ce activitate are NEUROGENIC LABS S.R.L.?

NEUROGENIC LABS S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
18 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
18 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.