Activ Plătitor TVA

ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 53114219
CIF: RO53114219
Reg. Com.: F2025051122000
CAEN: 4941
Formă: Necunoscut
Înființată: 11 decembrie 2025
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Despre ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti, judetul IAŞI, infiintata in 2025. Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti, Str PRINCIPALĂ nr. 160
Telefon0742951669

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti, Str PRINCIPALĂ nr. 160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti, Str PRINCIPALĂ nr. 160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 11.12.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2025 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2025 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2025 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4941 in Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti (IAŞI)

ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4941 in Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti (IAŞI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4941, Iaşi

HTR SPEDITION SRL
CUI: 32775730CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.557.367 RON
Profit
1.202.281 RON
Angajati
242
TRANSGOR LOGISTIK SRL
CUI: 6803220CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti1995-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.619.008 RON
Profit
4.777.973 RON
Angajati
63
NVA TIRCOMPANY SRL
CUI: 36048514CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.928.826 RON
Profit
2.997.451 RON
Angajati
41
CARBIVTIR COMPANY SRL
CUI: 33215960CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.368.403 RON
Profit
2.318.083 RON
Angajati
80
BEFYRST S.R.L.
CUI: 24548443CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2008-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.786.813 RON
Profit
200.862 RON
Angajati
65
RUTILLI ADOLFO SRL
CUI: 13569610CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2000-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.675.367 RON
Profit
269.376 RON
Angajati
127
MIHOT SRL
CUI: 12894567CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2000-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.639.029 RON
Profit
3.772.793 RON
Angajati
43
US AMG PROFTRANS S.R.L.
CUI: 46947330CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.174.773 RON
Profit
1.907.288 RON
Angajati
53
DAN & D-TRANSPLUS SRL
CUI: 32195784CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea2013-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.001.867 RON
Profit
2.186.771 RON
Angajati
60
SOIV TRANS EXPRESS SRL
CUI: 27517425CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Gorban Com. Gorban2010-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.870.353 RON
Profit
3.902.712 RON
Angajati
57

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 53114219.

Unde este sediul ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, IAŞI, Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti, Str PRINCIPALĂ nr. 160, Sat Mogoşeşti Com. Mogoşeşti, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2025.

Ce activitate are ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ALECSOAEI MARIUS-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
4 iunie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
4 iulie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.