Activ

LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 53464044
CIF: 53464044
Reg. Com.: F2026003643006
CAEN: 1051
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 26 ianuarie 2026
Distribuie:

Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

Surse și actualizare

Despre LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Loc. Plopeni Orş. Salcea, judetul SUCEAVA, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor" (cod CAEN 1051), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1051, Suceava

RARAUL SA
CUI: 730137CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.320.165 RON
Profit
10.248.372 RON
Angajati
234
TUDIA SRL
CUI: 11963790CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1999-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.297.123 RON
Profit
3.781.035 RON
Angajati
181
BUCOVINA SA
CUI: 717030CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.111.227 RON
Profit
155.483 RON
Angajati
81
LAKTOTRIO 2001 PROD SRL
CUI: 13917944CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Brădăţel Com. Horodniceni2001-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.527.168 RON
Profit
4.813.640 RON
Angajati
62
LACTO-BOROAIA SRL
CUI: 18126070CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia2005-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.933.153 RON
Profit
833.342 RON
Angajati
59
MALINUL SRL
CUI: 775023CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Mălini Com. Mălini1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.771.568 RON
Profit
1.127.760 RON
Angajati
35
NIRO SERV COM SRL
CUI: 7755775CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului1995-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.363.660 RON
Profit
1.161.463 RON
Angajati
47
PROLACT PROD COM SRL
CUI: 4741961CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus1993-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.164.944 RON
Profit
32.380 RON
Angajati
27
ZADA PRODCOM SRL
CUI: 3905080CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Horodnic de Jos Com. Horodnic de Jos1993-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.973.033 RON
Profit
171.202 RON
Angajati
27
FLUNATUR EXPRESS S.R.L.
CUI: 40178490CAEN: 1051
Activ
SUCEAVA, Sat Grăniceşti Com. Grăniceşti2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.037.851 RON
Profit
135.015 RON
Angajati
9

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 53464044.

Cand a fost infiintata LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

LUCA IONEL-RADU ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 1051 (Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.