Activ

NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 53655664
CIF: 53655664
Reg. Com.: F2026004838003
CAEN: 4611
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 30 ianuarie 2026
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate

Surse și actualizare

Despre NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Sat Slobozia Com. Voineşti, judetul IAŞI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate" (cod CAEN 4611), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.01.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4611, Iaşi

AGRO-COMPLETE S.R.L.
CUI: 44372405CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.353.126 RON
Profit
209.258 RON
Angajati
2
COMMERCE WAY S.R.L.
CUI: 49065053CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.415.662 RON
Profit
962.832 RON
Angajati
1
VADALEX EXIM SRL
CUI: 34728263CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2015-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.772.991 RON
Profit
521.205 RON
Angajati
4
AGRI CHALLANGE S.R.L.
CUI: 40822868CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.035.428 RON
Profit
877.978 RON
Angajati
1
MACARI INVESTMENT GROUP S.R.L.
CUI: 40229055CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Sat Păun Com. Bârnova2018-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.062 RON
Profit
478.056 RON
Angajati
1
CONTIM COMPANY SRL
CUI: 16928611CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2004-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.366 RON
Profit
326.751 RON
Angajati
1
FERTIGRUP S.R.L.
CUI: 44395832CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2021-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.616 RON
Profit
9.407 RON
Angajati
0
QUEEN INTERMED TRADING SRL
CUI: 29748108CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.794 RON
Profit
33.430 RON
Angajati
2
MONEYMAKER SRL
CUI: 36937673CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.514 RON
Profit
115.289 RON
Angajati
1
BIOGRAIN CONCEPT S.R.L.
CUI: 48566994CAEN: 4611
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2023-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.753 RON
Profit
93.916 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 53655664.

Cand a fost infiintata NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

NECHITA TRAIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 4611 (Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.